Де Бур літаком отримав «послання» від фанатів перед матчем з Україною – тренер Нідерландів відповів на зухвалість

Збірна України 12 Червня, 17:26 566
Де Бур літаком отримав «послання» від фанатів перед матчем з Україною – тренер Нідерландів відповів на зухвалість | 19-27
На тренуванні збірної Нідерландів стався курйозний епізод, головним «героєм» якого був літак.

Під час заняття «Ораньє» напередодні поєдинку збірної України у небі несподівано з'явився літак. До нього було прикріплене своєрідне «послання»: «Франку, просто 4-3-3».

Як інформує nos.nl, це фанати, незадоволені тактикою де Бура, замовили судно, щоб те пролетіло над тренувальною базою. Гравці сприйняли це зі сміхом, а от Франк на прес-конференції був більш категоричним і заявив, що команда і надалі гратиме за схемою 5-3-2:

«Ми завжди намагаємося грати в домінуючий футбол і хочемо це робити при 3-5-2. Думаю, 5-3-2 звучить в поганому ключі. Я вважаю за краще говорити 3-5-2, бо ми хочемо контролювати гру, і тоді вінгбекі повинні розташовуватися високо. Таким чином ви граєте з 3 захисниками.
При заміні одного вінгбека ви переходите на 4-3-3. Ми почнемо матч проти України за схемою 3-5-2, а під час гри подивимося. Може, також почнемо в 4-3-3.
При побудові 5-3-2 у нас найкращі футболісти розташовуються на кращих позиціях. Гравці, які грали на найвищому рівні в такий формації весь рік », - сказав де Бур.

Зауважимо, вже завтра, 13 червня, Нідерланди зіграють з Україною, стартовий свисток пролунає о 22:00. Також до квартету С потрапили Австрія та Північна Македонія.