Нідерланди – Україна: прогноз і ставки Ігоря Циганика

Збірна України 12 Червня, 22:50 902
Нідерланди – Україна: прогноз і ставки Ігоря Циганика | 19-27
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик зробив прогноз на матч групового етапу Євро-2020 Нідерланди – Україна.
Я не люблю ставити на своїх, тому що я потім буду дуже переживати. Якщо абстрагуватися взагалі від усього, я вірю в серйозну збірну України. Прогнозую, що наші не програють.

Мій прогноз ґрунтується на тому, що в Нідерландів є достатньо багато кадрових втрат і на тому, що команду тренує де Бур. Я не вважаю його суперовим тренером. Нідерландці гратимуть вдома перед своїми вболівальниками. З одного боку це добре, а з іншого – додає складнощів, адже глядачі підганятимуть своїх.

Нагадаю, що у 1988 році збірна СРСР розпочинала чемпіонат Європи з Нідерландами, а потім грала у фіналі, у 2006 році молодіжна збірна України також стартувала проти нідерландців і теж дійшла до фіналу. Я вважаю, що це хороший для нас знак.

Якщо говорити серйозно, як виявилося, команді Шевченка виступати проти топ-суперників простіше. Вони дають грати, ми даємо грати, тому відбувається цікавий футбол.

Я зроблю ставки, що збірна України не програє, а на також на результативну нічию.