Збірна України на Євро-2020: тренування в Амстердамі й слова підтримки Крістіану Еріксену

Збірна України 13 Червня, 00:02 1424
Збірна України на Євро-2020: тренування в Амстердамі й слова підтримки Крістіану Еріксену | 19-27
У суботу національна команда України двічі залишала готель Hyatt Regency, в якому розмістилася на час перебування в Амстердамі.

Перед теоретичним заняттям та обідом синьо-жовті здійснили півгодинний променад до сусіднього Остерпарку, що, до слова, є першим великим парком, розробленим місцевим муніципалітетом наприкінці 19-го сторіччя. Нині цей «англійський сад» виглядає просто чудово, а зважаючи на те, що під час карантину дві локації, в яких постійно перебувають гравці, — це стадіон і готель, цінність такого, бодай короткого, візиту до паркової зони, коли можна просто пройтися й подивитися, «чим живуть і дихають люди», особливо висока. Суботнього ранку посеред столітніх зелених насаджень ще не було багатолюдно, тож збірники прогулялися затишними парковими алеями без зайвої уваги публіки.

Другий виїзд із нідерландської резиденції був уже на «Йохан Кройф Арену», де завтра відбудеться наш стартовий матч на Євро. До початку офіційної тренувальної сесії головний тренер Андрій Шевченко та гравець Олександр Зінченко поспілкувалися із журналістами у віртуальному режимі. Як і очікувалося, питання стосувалися майбутнього поєдинку та складу на гру, однак передчасного оголошення одинадцятки України медіа не почули.

Перед стартом тренування Андрій Шевченко вже традиційно зібрав усю команду в центральному колі, щоб сказати кілька напутніх слів своїм гравцям напередодні унікального шансу для кожного з них — виступу на фінальному турнірі чемпіонату Європи. Після цього синьо-жовті провели передігрове заняття, яке мало на меті перевірити та закріпити те, що збірна відпрацьовувала впродовж підготовчого циклу до Євро. Що приємно, усі футболісти нині працюють у загальній групі.

Уже після тренування українці дізналися про моторошний випадок, що трапився в Копенгагені, під час матчу Данія — Фінляндія. Андрій Шевченко та вся збірна України одразу ж вирішили підтримати Крістіана Еріксена, зробивши колективний пост у соцмережах зі словами: «Тримайся, Крістіане, ми з тобою!» Сподіваємося, що данець швидко одужає й повернеться до гри.

Зі стадіону національна команда повернулася до готелю, який завтра, цілком імовірно, також залишатиме двічі, адже зазвичай, коли гра відбувається пізно ввечері, у збірної України в робочому графіку є ранкове тренування.