Сергій Нагорняк: «У Нідерландів теж є слабкі сторони»

Збірна України 13 Червня, 12:09 371
Сергій Нагорняк: «У Нідерландів теж є слабкі сторони» | 19-27
Спеціаліст поділився очікуваннями від стартового матчу збірної України на Євро-2020.

Головний тренер збірної України U-16 Сергій Нагорняк поділився очікуваннями від матчу групового етапу Євро-2020 Нідерланди — Україна.

«Всі будемо підтримувати нашу збірну. І всі ми чекаємо позитивного результату від збірної України в поєдинку із Нідерландами. Перша гра дуже багато що вирішує в плані подальшої перспективи будь-якої збірної. Цей матч дуже важливий в психологічному плані. Сподіваємося, що буде позитивний результат в поєдинку з командою Де Бура.

Наша збірна непогано виглядає. Так, збірна Нідерландів — сильна команда, але теж не безгрішна. У них теж є сильні і слабкі сторони.

Коли грають такі суперники, складно передбачити результат. Тут грають роль всі моменти. Візьмемо навіть матч-відкриття. Італія дійсно добре зіграла. Забивши перший м'яч, італійці повністю домінували на полі «Стадіо Олімпіко». У першому таймі в Італії були моменти, К'єлліні міг забити, але результат був 0:0. Італійці почали забивати у другій половині зустрічі. Тому передбачити результат дуже складно.

Ми, як звичайні вболівальники, зокрема — я, будемо підтримувати нашу збірну. Будемо сподіватися на позитивний результат. І, на мою думку, добитися позитивного результату під силу нашій збірній», — сказав Нагорняк.

Поєдинок Нідерланди — Україна відбудеться у неділю, 13 червня, о 22:00 за київським часом.