Воробей назвав вразливе місце збірної України перед стартом на Євро-2020

Збірна України 13 Червня, 15:43 2006
Воробей назвав вразливе місце збірної України перед стартом на Євро-2020 | 19-27
Колишній нападник збірної України Андрій Воробей вважає, що притискання до своїх воріт у матчі з Нідерландами може дорого коштувати «синьо-жовтим».
«Нашій збірній під силу вирішувати максимальні завдання, оскільки зараз є такий підбір виконавців, що хлопці один одного компенсують у всьому. Багато футболістів виступає в серйозних європейських клубах, що є великим плюсом для команди. Вважаю, що збірна України перебуває на піку своєї форми, їй під силу не лише вийти з групи, але й пройти ще далі. Якщо конкретніше, то півфінал був би чудовим результатом для «синьо-жовтих».

Вразливим місцем нашої збірної назвав би лінію оборони. Всі розуміють, що захисник може виграти десять єдиноборств, а потім раз помилитися і вся його робота може зійти нанівець. Їм важче, ніж гравцям атакувального плану. Хоча останні матчі, нехай суперники в них і були не топ-рівня, показали, що підопічні Андрія Шевченка на правильному шляху. Важливо було у зустрічах з Північною Ірландією і Кіпром не пропустити, що і вийшло.

Нідерландці дуже сильні, проте це зараз не та збірна, яку ми звикли бачити. Ми можемо почати турнір з позитивного результату. Авторитет суперника навряд чи буде тиснути на нашу команду. Багато наших футболістів понюхали пороху матчів Ліги чемпіонів, Ліги Європи. Той же Руслан Маліновський провів феноменальний сезон, Роман Яремчук багато забивав у чемпіонаті Бельгії, а Олександр Зінченко і зовсім дійшов до фіналу головного клубного турніру Європи. Тому ми не будемо тремтіти перед настільки авторитетним суперником.

Упевнений, що «синьо-жовті» спробують грати у свій футбол, а як вийде, подивимося. Не скажу, що ми будемо діяти першим номером, але боротьбу в середині поля наша збірна постарається нав'язати, враховуючи підбір виконавців нашої команди в цій зоні. Сідати до своїх воріт в протистоянні з таким суперником смерті подібно», – сказав Воробей у коментарі Zbirna.com.