Євро-2020. Україна у бойовому матчі мінімально програє збірній Нідерландів

Збірна України 13 Червня, 23:56 609
Євро-2020. Україна у бойовому матчі мінімально програє збірній Нідерландів | 19-27
Шестеро динамівців зіграли за збірну України проти Нідерландів на Євро-2020.

На груповому етапі підопічні Андрія Шевченка зустрілися зі збірною Нідерландів в Амстердамі. Гра вийшла напруженою, цікавою та завершилася мінімальною перемогою голландців 3:2, причому усі п’ять м’ячів були забиті у другому таймі.

Команди активно розпочали поєдинок, обмінявшись небезпечними атаками. Бущан двічі виручив свою команду після ударів нідерландців, реагуючи на «постріли» з середньої та близької дистанції. Ще одного разу динамівський воротар врятував українців у середині тайму після удару Депая із меж штрафного майданчика. На правах фаворитів господарі більше володіли ініціативою, мали перевагу та створили більше моментів біля воріт «синьо-жовтих». Проте, захисники нашої команди та воротар діяли безпомилково. Зокрема, в одному з моментів Бущан встиг зреагувати на удар з льоту приблизно з лінії штрафного майданчика. Наша команда розраховувала на контратаки, і кілька з них вийшли достатньо стрімкими та небезпечними, проте завершити їх забитими м’ячами гостям до перерви так і не вдалося

Другий тайм проходив у схожій манері – голландці більше володіли м’ячем, а українці грали від оборони. Темп гри дещо знизився, але варто було нідерландцям прискоритися, як одна з їхніх атак призвела до взяття воріт: де Йонг віддав передачу направо Думфрісу, той прострілив до штрафного майданчика, Бущан вдало перервав цю передачу, проте захисники нашої команди не встигли підібрати м'яч і прикрити Вейналдума, який набіг з глибини і спрямував м'яч в ворота збірної України. А через кілька хвилин суперники відзначилися вдруге: Думфріс від лицьової лінії відкотив м'яч під удар Вегхорсту, який пробив з льоту метрів з 10-ти та збільшив перевагу своєї команди.

Втім наші хлопці не знітилися, а через певний час змогли не лише скоротити відставання у рахунку, а й зрівняти результат. Спочатку Ярмоленку вдався чудовий удар з району півкола перед штрафним майданчиком точно у верхній кут воріт.

Через кілька хвилин Малиновський здорово виконав штрафний удар, подавши м’яч точно на голову Яремчуку, який спрямував його у сітку – 2:2.

Але наприкінці зустрічі голландцям таки вдалося вирвати перемогу: Аке зліва навісив до штрафного майданчика, де автор двох попередніх гольових передач Думфріс переграв у повітрі Зінченка та головою переправив м’яч у ворота. У час, що залишився до фінального свистка, збірна Нідерландів змогла зберегти результат, який її влаштовував, та довела гру до перемоги.

У матчі взяли участь шестеро представників «Динамо». П’ятеро з них – воротар Георгій Бущан, захисники Віталій Миколенко та Ілля Забарний, півзахисники Олександр Караваєв та Сергій Сидорчук – вийшли на поле у стартовому складі та відіграли увесь матч. Ще один – півзахисник Микола Шапаренко – увійшов у гру на 64-й хвилині.

Нагадаємо, свій наступний матч на Євро-2020 національна збірна України проведе у рамках групового етапу 17-го червня проти Північної Македонії у Бухаресті.