Збірна України 14 Червня, 00:51 432
Флеш-коментар Андрія Шевченко: «Тут божевільні швидкості. Потрібно вчитися на помилках» | 19-27
Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку 2:3 в матчі проти Нідерландів на Євро-2020.
«Я дуже задоволений грою, особливо в другому таймі. За рахунку 0:2 команда відреагувала. Попри поразку, ми запишемо цей матч собі в актив. На такому рівні граєш з командою, яка постійно атакує, постійно шукає моменти. Гадаю, для глядачів матч вийшов цікавим. Дуже багато атак, моментів, цікавих виходів. Була серйозна напруга. Мені сподобалось, як хлопці на неї відреагували. Гадаю, команда сьогодні підвищила свій рівень.

8 дебютантів? На такому рівні ти завжди повинен розуміти, що щось запропонуєш супернику. Моменти біля наших воріт – це нормально. Ми теж створювали. У першому таймі було багато вдалих продовжень, але ми не зовсім вдало їх використали. У другому було краще. Миколенко? Гадаю, на такому рівні всі роблять помилки, шалена швидкість. На своїх помилках треба вчитись, ми всі його підтримали. Гадаю, нікому не повинно бути соромно за той футбол, який ми показали.

Заміна Зубкова однозначно вплинула на наш план. У таких матчах нам потрібні швидкі футболісти. Зубкова довелося міняти. Ми знаємо і цінуємо Марлоса. Я знаю, що він може дати команді. Він вийшов і відпрацював чудово. Ми міняли його, бо розуміли, що в середину поля потрібен більш мобільний гравець. Вирівняли середину поля і реалізували свої моменти.

У нас ще є дві гри. Я сказав хлопцям, що груповий етап складається не з одного матчу. Тепер треба чіплятися за шанси, попереду матч з Північною Македонією. Треба готуватися, маємо 5 днів», – резюмував Шевченко в ефірі Великого футболу.