Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 14 Червня, 10:11 325
Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка | 19-27
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після першого матчу синьо-жовтих на Євро-2020 — проти Нідерландів (2:3).

— Чи можна сказати, що збірній України просто не пощастило в кінцівці?

— Був цікавий матч, швидкий, дуже багато моментів у виконанні однієї й іншої команди, цікавий розвиток атак. Ми могли б і не пропускати такий м'яч у кінці. Хочу подякувати команді за ту реакцію, яку вона продемонструвала за рахунку 0:2. Хлопці знайшли в собі сили пресингувати. Ми перебудувалися, випустили свіжішого гравця в середину поля, десь налагодили баланс. Команда дуже добре себе проявила.

— Що із Зубковим? Як ви будете вирішувати проблему з вінгером?

— Зубков відчув біль у литковому м'язі, тому відбулася термінова заміна. Що стосується вінгера, то Циганков зараз тренується. Якщо не буде ніяких проблем, будемо планувати, дивитися...

— Чому ви замінили Марлоса?

— Марлос вийшов замість Зубкова. Я вважаю, що він провів непоганий матч. У другому таймі, коли нам не вистачало швидкості в середині поля, ми вирішили поміняти систему, випустивши Шапаренка й пересунувши Зінченка лівіше. Микола додав темпу за рахунок своєї мобільності, у нас з'явилася можливість пресингувати більш високо. Заміну було зроблено по ходу гри, тому що потрібно було змінити ситуацію. Вважаю, ми прийняли правильне рішення. Але це не означає, що Марлос провів поганий поєдинок. Він відпрацював, дав те, що міг.

— Чи не думали ви з Нідерландами використати схему в три центральні захисники, як це було в березні із Францією?

— У нас були варіанти. Я вважаю, що за схемою 4—3—3 за наявності наших вінгерів команда дуже добре грає. Ми в товариських матчах діяли за такою тактикою. Ми не команда, яка намагається оборонятися. За цією схемою ми граємо давно.

— Чи будуть зміни у складі на наступний поєдинок? Наскільки важлива гра з Північною Македонією, яка поступилася в першому матчі й буде мотивованою?

— Будемо чекати від неї настрою. У нас теж буде особливий настрій. Що стосується замін, то в нас є час. Завтра повернемося до Бухареста. Хлопці витратили дуже багато енергії, подивимося, хто як відновиться, чи будуть проблеми. У нас є достатньо гравців, які можуть вийти на поле. Подивимося гру Північної Македонії з Австрією, вивчимо й будемо готуватися.