Інформаційний портал VKURSI допомагає бізнесу перевіряти партнерів

Партнерський матеріал 14 Червня, 20:16 462
Інформаційний портал VKURSI допомагає бізнесу перевіряти партнерів
Спеціалісти ресурсу розповіли про його призначення, можливості та переваги.

Для чого він створений?

Бізнесові процеси передбачають безперешкодне отримання відомостей щодо контрагентів. В Україні створений ЄДР та більш локальні бази даних, але існує проблема їхнього своєчасного оновлення та узгодження інформації.

За словами експертів, VKURSI 2.0 — це продукт, що належить до нового покоління інформаційних технологій. Тут застосовані сучасні методи обробки великих даних, відомі як BI, бізнесова аналітика. Вся інформація щодо будь-якого підприємства, установи або фізичної особи береться з усіх наявних у відкритому доступі джерел. Це дозволяє шукати відомості, аналізувати їх та спостерігати за змінами їхнього статусу у реальному часі.

Що отримує користувач порталу?

VKURSI подає відомості у зручному для користувача вигляді. Щоби отримати бажану інформацію, слід пройти нескладну процедуру реєстрації, ввести до рядку пошукача назву компанії/код ЄДРПОУ, ініціали її керівника, бенефіціара, або ФОП та натиснути кнопку пошуку. Ось як виглядає результат пошуку за запитом київводоканал єдрпоу.

Чи цей портал відрізняється від інших ресурсів?

  • Усі дані отримані з відкритих джерел і державних реєстрів, розміщених онлайн.
  • Інструменти платформи обробляють інформацію з 60 джерел водночас та подають до 150000 відомостей денно.
  • VKURSI застосовує алгоритми, здатні розпізнати, аналізувати, структурувати та інтегрувати відомості з різних джерел та викласти їх у зручній формі.
  • Інформаційний банк проекту містить близько 100 000 000 відповідей на різні запити користувачів.

Які можливості пропонує VKURSI?

  • Автоматизований моніторинг змін статусу підприємств, ФОП та навіть ПІБ у державних реєстрах.
  • Допомога бізнесу у перевірці та формуванні бази постачальників, підрядників, клієнтів.
  • SWOT — аналіз (оцінка сильних сторін, слабкостей, можливостей та загроз) всіх контрагентів.
  • Можливості аналізу судових документів, фінансових звітів, участі у тендерах та бізнесового середовища контрагента.

Таким чином, користувачі ресурса можуть у реальному часі перевірити інформацію про суб'єкт господарювання у ЄДР, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, відомості про банкрутство, борги, інформацію ЄДР про припинення діяльності або реорганізацію. Це важлива перевага, оскільки дані про розпочату процедуру банкрутства можуть потрапити до ЄДР із двотижневою затримкою.

Представники ресурсу зазначають, що дія сервіса не обмежується перевіркою бізнес-інформації. інші розділи порталу містять відомості про громади, судові рішення, ринок землі та маркетингові дослідження різних секторів економіки.