Ярославський виділив 163 млн грн на відновлення інфраструктури «Металіста»

Футбол України 14 Червня, 23:26 340
Ярославський виділив 163 млн грн на відновлення інфраструктури «Металіста» | 19-27
10 червня інфраструктура «Металіста» була передана у власність міста.

Харківський бізнесмен Олександр Ярославський продовжує відродження клубу «Металіст». Минулого тижня розпочалася реконструкція 14 полів дитячо-юнацької академії, на яку харківський бізнесмен виділив 53 млн гривень.

Сьогодні, 14 червня, стартували роботи з відновлення стадіону – VIP-секторів на Західній трибуні та офісних приміщень на Північній. Реконструкція обійдеться ще в 70 млн гривень, які також виділив Олександр Ярославський.

1 липня розпочне роботу магазин Metallist Fanstore на Південній трибуні, перший в мережі з шести подібних маркетів для вболівальників. Їх будівництво, вартістю 40 млн гривень, теж взяв на себе Олександр Ярославський.

У підсумку загальна сума коштів, яку відомий бізнесмен і меценат вкладе в відновлення зруйнованої клубної інфраструктури в рамках приватно-міського партнерства, становить 163 млн гривень.

Тепер слово за владою Харкова, у власність яких обласна рада передала спортивну інфраструктуру «Металіста». Міська влада обіцяла вкласти свою лепту в реконструкцію спортивних об'єктів, які тепер належать місту. Рішення про передачу інфраструктури «Металіста» у власність міста було прийнято депутатами Харківської обласної ради 10 червня.