Необдумане рішення. Ярмоленко розповів, чому перейшов у «Вест Хем»

Футбол України 15 Червня, 12:32 947
Необдумане рішення. Ярмоленко розповів, чому перейшов у «Вест Хем» | 19-27
Андрій зізнався, що піддався впливу емоцій, але ні про що не шкодує

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко розповів, чому пішов з «Боруссії» у «Вест Хем» влітку 2018-го року.

«Необдумане рішення, але я не шкодую про перехід у «Вест Хем». Вся історія, яка передувала цьому трансферу - удар по самолюбству. Спочатку я стабільно грав, хоча і не всі матчі. Після звільнення Боша я продовжив грати при Штегері, але отримав першу серйозну травму в кар'єрі і пропустив три місяці. За цей час зі мною ніхто не спілкувався, мені не сподобалося таке відношення. Після відновлення я не потрапляв до заявки, але було ясно, що тренер покине клуб.

Влітку в «Боруссію» прийшов новий наставник, думаю, буду доводити. Спеціально приїхав раніше, за 3-4 дні до початку зборів. Дзвонить мені мій агент і каже: «У Дортмунді зараз син президента «Вест Хема», він хоче з тобою зустрітися». Відмовляти - некрасиво. Я приїхав і пояснив, що зараз в «Боруссію» прийшов новий тренер, а я хочу залишитися і довести йому свою спроможність. Але мені цікаво пограти в чемпіонаті Англії і якщо головний тренер «Боруссії» скаже, що я йому не потрібен - готовий перейти у «Вест Хем». На це він дістає папір і показує, що вже розмовляв з президентом «Боруссії» і той поставив підпис, що угода відбулася. «Вест Хему» потрібно було тільки зі мною домовитися.

Це було за день до початку збору. Мені абсолютно ніхто в Дортмунді не говорить про це. Я сказав: «Все. Не хочу тут більше тут знаходитися». Мене навіть ніхто не запитав - чи хочу я, це дуже розлютило. Клубний лікар першим мені написав, що завтра на тренування приїжджати не потрібно. Я ж ніколи не бачив президента «Вест Хема», його сина. Не знав, як вони виглядають. Думав, що може це якийсь розіграш. Сказав, що нехай хоча б з «Боруссії» мені хтось повідомить. І тут через п'ять хвилин пише лікар. Потім набрав Ватцке (гендиректор «Боруссії» - прим.) », - розповів Ярмоленко.