Олександр Тимчик: «Ми — професіонали й готуємося до гри з Північною Македонією з позитивним настроєм»

Збірна України 15 Червня, 12:47 1026
Олександр Тимчик: «Ми — професіонали й готуємося до гри з Північною Македонією з позитивним настроєм» | 19-27
У черговій прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті, узяли участь гравці національної збірної Олександр Тимчик та Едуард Соболь.

— Чи розбирали ви вже склад команди Північної Македонії та чи можете виділити найнебезпечніших гравців цієї збірної?

— Ми ще не розбирали цю команду, перед обідом у нас буде теоретичне заняття, тренерський штаб даватиме відповідну інформацію.

— Розкажіть, як ви піднімаєте свій бойовий дух напередодні важливих матчів.

— Нічого надзвичайного — слухаємо музику, хтось читає книжки. Зараз хочемо якнайшвидше забути результат останнього поєдинку. Ми — професіонали й готуємося до гри з Північною Македонією з позитивним настроєм.

— У вас було незначне ушкодження, але ви вже достатньо довго працюєте в загальній групі. Чи можна сказати, що ви на сто відсотків готові до гри з Північною Македонією?

— Так, у мене було мікропошкодження, але зараз уже все гаразд. Я готуюся в загальній групі, працюю з усіма. Тренерський штаб буде вирішувати, чи отримаю я шанс узяти участь у поєдинку.

— Очікується, що на матчі в четвер буде набагато більше українських уболівальників, ніж на грі в Амстердамі. Як ви до цього ставитеся?

— Завжди приємно грати з глядачами. Навіть в Амстердамі було чимало наших уболівальників, які підтримували нас протягом усього поєдинку. Це для футболіста додаткова мотивація, коли ти чуєш, що тебе підтримують із трибун.

— Ви брали участь у тренуванні вчора в Бухаресті. Разом із вами працював Віктор Циганков. В яких кондиціях він наразі перебуває та як виглядає в тренувальному процесі?

— Так, ми проводили вчора вечірнє тренування. Циганков працював у загальній групі. Я сподіваюся, він буде готуватися до наступної гри у своїх оптимальних кондиціях.