Ігор Шуховцев: «Бущан був не безгрішний»

Збірна України 15 Червня, 13:33 627
Ігор Шуховцев: «Бущан був не безгрішний» | 19-27
Спеціаліст – про гру голкіпера збірної України в матчі з Нідерландами.

Відомий у минулому воротар Ігор Шуховцев прокоментував поразку команди Андрія Шевченка від Нідерландів (2:3) в матчі групового раунду Євро-2020.

«Мені доводилося чути висловлювання деяких експертів, які стверджували, що Бущан був героєм матчу. На мій погляд, це занадто голосно сказано, тим більше, що мова йде про програний поєдинок. Інша справа, що Георгій своєю надійною грою зберігав інтригу, поступово повірили в себе його партнери по збірній і ледь не врятували, здавалося б, програний за всіма статтями поєдинок.

Якої я думки про київського динамівця? Останнім часом він додав, у нього відмінна реакція, холоднокровний, здорово грає ногами, що дуже важливо для початку атак. Однак доля воротаря - підступна штука. Можна потягнути «мертвий» м'яч, ліквідувати прорив суперника, але варто допустити промах в далеко не гольовому моменті, і все йде нанівець.

Ось і вчора Бущан був не безгрішний. Згадайте, як Георгій відбив м'яч прямо на Вейналдума і господарі вийшли вперед, а коли рахунок вдалося зрівняти, то саме через його неузгодженість з Олександром Караваєвим, нідерландці почали вирішальну атаку. Хоча в цілому Бущан зіграв гідно, незважаючи на те, що йому тричі довелося капітулювати», - сказав Шуховцев.