Едуард Соболь: «Зіграти на позиції Зубкова? Це не нова позиція для мене»

Збірна України 15 Червня, 14:44 330
Едуард Соболь: «Зіграти на позиції Зубкова? Це не нова позиція для мене» | 19-27
Захисник збірної України готовий підстрахувати команду на проблемній позиції.

Захисник збірної України Едуард Соболь висловився про поразку від Нідерландів (2:3), а також поділився очікуваннями від гри з Північною Македонією на Євро-2020.

«Не було прям детального розбору гри, але походу гри Андрій Миколайович давав корективи, як потрібно було діяти після першого тайму. І як показало, вдалося зрівняти рахунок. Звичайно, було важко хлопцям, коли зрівняли рахунок і в підсумку програли матч.

Цю гру потрібно забувати, робити висновки, виносити позитивні емоції і виходити на наступну гру.

У нас буде теоретичне заняття і вже тренерський штаб буде вказувати, як діяти проти Північної Македонії. Які є сильні і слабкі сторони. Потім буде вечірнє тренування, будемо переносити теорію на футбольне поле.

Перебування на Євро - це велике футбольне свято. Звичайно, мрія кожного футболіста взяти участь на такому турнірі, відчувається атмосфера, особливо, коли їдеш після гри в автобусі, багато фанатів, відмінний настрій. Мрія здійснилася. Кожен футболіст готовий вийти на поле і допомогти команді всім, чим може.

Зіграти на позиції лівого півзахисника? Це не нова позиція для мене, я грав і до цього. Якщо пам'ятаєте, я грав за «Брюгге» проти «Динамо» на цій позиції. Це не проблема. Буде рішення тренерського штабу. Сподіваюся, що з Сашею Зубковим буде все добре і він зможе відновитися до наступної гри», - сказав Соболь.