«Абсолютний п***ьож! Нах*ра нагнітати?»: Вацко спростував конфлікт у таборі збірної України

Збірна України 15 Червня, 18:13 612
«Абсолютний п***ьож! Нах*ра нагнітати?»: Вацко спростував конфлікт у таборі збірної України | 19-27
Відомий коментатор Віктор Вацко запевняє, що ніякої перепалки між Андрієм Ярмоленком та Марлосом у роздягальні головної команди і близько не було.
«Прочитав сьогодні уже навіть у німецькому Bild про конфлікт між Ярмоленком і Марлосом. Учора говорив із різними людьми, наближеними до нашої збірної. Сьогодні розмовляв з Ярмолою.

Всі! Всі в один голос твердять: жодного конфлікту Ярмоленко-Марлос і близько не було! Андрій каже, що вони з Марлосом взагалі навіть словом не перекинулись. І жодного конфлікту, жодної напруги в роздягальні збірної немає! Між жодним із футболістів! Атмосфера у команді – топ!

І я не розумію, нах*ра розганяти фейкову історію про нашу команду нашими медіа перед найважливішим матчем турніру? Нах*ра нагнітати, щось із чогось висмоктуючи? Якби це мало під собою бодай трішки правди. Але ж це – абсолютний п***ьож! З такими «друзями» і ворогів не треба.

Ми всі повинні зараз бути з командою, не заважати, не шкодити, підтримувати! А час для аналізу, висновків, критики настане пізніше – за фактом глобального результату! Ми уже пройшли історію поразки 0:4 у стартовому матчі, після якої дійшли до чвертьфіналу чемпіонату світу! Тому зараз – тільки спокій і тільки підтримка! Слава Україні! П.С.: пардон за мою французьку. Задовбало просто», – написав Вацко у своєму Facebook.