Сьогодні відбудеться жеребкування Q2 Ліги конференцій: суперники для «Ворскли»

Футбол України 16 Червня, 10:35 532
Сьогодні відбудеться жеребкування Q2 Ліги конференцій: суперники для «Ворскли»
Жеребкування другого відбіркового раунду Ліги конференцій пройде в швейцарському Ньоні 16 червня о 14:30 за Києвом.

На цій стадії турніру будуть два шляхи: Шлях чемпіонів і Основний шлях.

На цей етапі в гру вступить полтавська «Ворскла», яка посіла 5-те місце в УПЛ. У полтавчан, які знаходяться в числі сіяних команд, є 5 варіантів жеребкування.

Варіанти для «Ворскли» Полтава

  • Переможець пари Ноа (Вірменія) – КуПС (Фінляндія)
  • Переможець пари Жиліна (Словаччина) – Діла (Грузія)
  • Сумгаїт (Азербайджан)
  • Шахтар Караганда (Казахстан)
  • Арда Кирджалі (Болгарія)

Шлях чемпіонів. Три команди, які вилетять в попередньому раунді Ліги чемпіонів (22–25 червня), і 17 команд, що вилетять в першому відбірковому раунді Ліги чемпіонів (6/7 і 13/14 липня), перейдуть до другого відбірного раунду Ліги конференцій. Команди розіб'ють на 10 пар.

Переможці 10 протистоянь, матчі яких відбудуться 22 і 29 липня, вийдуть у третій відбірковий раунд Шляху чемпіонів.

Основний шлях. До команд, які вступлять в боротьбу на цій стадії, приєднаються 33 переможця першого відбіркового раунду. Команди будуть розподілені по двох кошиках (сіяні та несіяні), згідно з клубним коефіцієнтами на початок сезону. Так як матчі першого відбіркового раунду відбудуться тільки 8 і 15 липня, під час жеребкування парі буде присвоєно коефіцієнт клубу, чий рейтинг вище.

Переможці протистоянь, матчі яких відбудуться 22 і 29 липня, вийдуть в третій відбірковий раунд Основного шляху і приєднаються до клубів, що отримали пряму путівку в цю стадію.

Ліга конференцій 2021/22

2-й раунд кваліфікації

Champions Path

GROUP 1

Seeded:

  • Malmö (SWE) / Riga FC (LVA)
  • Shkëndija (MKD) / Mura (SVN)
  • Teuta (ALB) / Sheriff Tiraspol (MDA)
  • Maccabi Haifa (ISR) /Kairat Almaty (KAZ)
  • Dinamo Tbilisi (GEO) / Neftçi (AZE)

Unseeded:

UEFA Champions League preliminary round beaten finalist

GROUP 2

Seeded:

  • Ludogorets 1945 (BUL) / FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
  • CFR Cluj (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
  • Žalgiris Vilnius (LTU) / Linfield (NIR)
  • HJK Helsinki (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
  • Fola Esch (LUX) / Lincoln Red Imps FC (GIB)

Unseeded:

  • HB Tórshavn (FRO) / Inter Club D'Escaldes (AND)

GROUP 3

Seeded:

  • Ferencváros TC (HUN) / UEFA Champions League preliminary round winners
  • Bodø/Glimt (NOR) / Legia Warszawa (POL)
  • Dinamo Zagreb (CRO) / Valur (ISL)
  • Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
  • Connah's Quay Nomads (WAL) / Alashkert (ARM)

Unseeded:

  • Folgore (SMR) / FC Prishtina (KOS)

Main Path

GROUP 1

Seeded:

Unseeded:

  • 6 FC Noah (ARM) / KuPS Kuopio (FIN)
  • 7 Žilina (SVK) / Dila Gori (GEO)
  • 8 Sumgait (AZE)
  • 9 Shakhter Karagandy (KAZ)
  • 10 Arda Kardzhali (BUL)

GROUP 2

Seeded:

Unseeded:

  • 6 Gagra (GEO) / Sutjeska (MNE)
  • 7 Široki Brijeg (BIH) / Vllaznia (ALB)
  • 8 Keşla (AZE)
  • 9 Aris Thessaloniki (GRE)
  • 10 Sileks (MKD) / Petrocub-Hincesti (MDA)

GROUP 3

Seeded:

  • 1 Partizan (SRB)
  • 2 BATE Borisov (BLR)
  • 3 Dundalk (IRL) / Newtown (WAL)
  • 4 RFS (LVA) / KÍ Klaksvík (FRO)
  • 5 Milsami Orhei (MDA) / FK Sarajevo (BIH)
  • Unseeded:
  • 6 IF Elfsborg (SWE)
  • 7 Dunajská Streda (SVK)
  • 8 Levadia Tallinn (EST)/ St Joseph's (GIB)
  • 9 Inter Turku (FIN) / Puskás Akadémia (HUN)
  • 10 Dinamo Batumi (GEO) / Tre Penne (SMR)

GROUP 4

Seeded:

  • 1 Domžale (SVN) / Swift Hesper (LUX)
  • 2 Glentoran (NIR) / The New Saints (WAL)
  • 3 CSKA-Sofia (BUL)
  • 4 Viktoria Plzeň (CZE)
  • 5 Rijeka (CRO)

Unseeded:

  • 6 Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
  • 7 Honka Espoo (FIN) /NSÍ Runavík (FRO)
  • 8 Struga (MKD) / Liepāja (LVA)
  • 9 Dynamo Brest (BLR)
  • 10 Europa FC (GIB) / Kauno Žalgiris (LTU)

GROUP 5

Seeded:

Unseeded:

  • 6 Shkupi (MKD) / Llapi (KOS)
  • 7 Vålerenga (NOR)
  • 8 Stjarnan (ISL) - Bohemians (IRL)
  • 9 Mons Calpe (GIB) / FC Santa Coloma (AND)
  • 10 Bala Town (WAL) / Larne (NIR)

GROUP 6

Seeded:

  • 1 Fehérvár (HUN) / Ararat Yerevan (ARM)
  • 2 Slovácko (CZE)
  • 3 Universitatea Craiova (ROU)
  • 4 Qarabağ (AZE)
  • 5 AEK Athens (GRE)

Unseeded:

  • 6 Velež (BIH) / Coleraine (NIR)
  • 7 Paide Linnameeskond (EST) / Śląsk Wrocław (POL)
  • 8 Laçi (ALB) / Podgorica (MNE)
  • 9 Ashdod (ISR)
  • 10 Lokomotiv Plovdiv (BUL)

GROUP 7

Seeded:

Unseeded:

  • 6 Dečić (MNE) / Drita (KOS)
  • 7 Racing FC Union Lëtzebuerg (LUX) / Breidablik (ISL)
  • 8 La Fiorita (SMR) / Birkirkara (MLT)
  • 9 Sfintul Gheorghe (MDA) / Partizani (ALB)
  • 10 Pogoń Szczecin (POL)

GROUP 8

Seeded:

  • 1 Sūduva (LTU) / Valmiera (LVA)
  • 2 Vaduz (LIE)
  • 3 FC Spartak Trnava (SVK) / Mosta (MLT)
  • 4 Molde (NOR)
  • 5 Maribor (SVN) / Urartu (ARM)

Unseeded:

  • 6 Hammarby (SWE)
  • 7 Raków Czestochowa (POL)
  • 8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU)
  • 9 Servette (SUI)
  • 10 Újpest (HUN)

GROUP 9

Seeded:

Unseeded:

  • 6 FH Hafnarfjördur (ISL) / Sligo Rovers (IRL)
  • 7 Tobol Kostanay (KAZ)
  • 8 BK Häcken (SWE)
  • 9 Torpedo-Belaz Zhodino (BLR)
  • 10 Panevezys (LTU)