Фінляндія – Росія: прогноз і ставка Олексія Андронова

Євро-2024 16 Червня, 11:04 689
Фінляндія – Росія: прогноз і ставка Олексія Андронова | 19-27
​Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Фінляндія – Росія.

Той матч, де хочеться відійти від ставки на результат, тому що по першій грі, по реакції на неї абсолютно незрозуміло, на якому світі знаходиться збірна Росії. Можливо, там всі зійшли з розуму, судячи з того, що вони говорять. Люди не розуміють, що відбувається.

Фінляндія відмінно все розуміє. Вперше в житті вийшовши на великий турнір, команда стартувала з перемоги. Так, за досить складних і навіть трагічних обставин. Але, врешті-решт, фінів все це не стосується і не скасовує того футболу, який команда показала.

Мені здається, буде досить жорстке рубилово, тому що в контроль м’яча, розтин масованої оборони російська команда грати не вміє. На мій погляд, тут найкраща ставка на картки. «Більше 3.5 карток» з коефіцієнтом 2,62. Думаю, це просто чудова ставка. Вважаю, що там можливо і до бійки на полі справа дійде.