Роман Яремчук: «Моя мрія - вийти з групи. І я дійсно цією мрією живу»

Збірна України 16 Червня, 13:36 61
Роман Яремчук: «Моя мрія - вийти з групи. І я дійсно цією мрією живу»
​Нападник національної збірної України Роман Яремчук поділився очікуваннями від наступних матчів ЄВРО-2020.

«Програвати такі матчі дуже боляче, але зараз на свіжу голову у нас була теорія, ми проаналізували, проти кого ми грали. Наступна гра для нас буде ключова, і потрібно бути більш сконцентрованими в дуже простих ситуаціях на футбольному полі. Я думаю, що гру проти збірної Нідерландів ми програли тільки за рахунок деталей, тому що на 80-ій хвилині рахунок вже був 2:2, і потрібна була просто концентрація, і ми десь трішки не впоралися, тому наступні матчі будуть також заключатися в деталях.

У нас великий атакувальний потенціал в команді. Ми точно заслужили на голи в цьому матчі. Звичайно, це радує, тому що в останніх матчах ми забиваємо голи: забивали і проти Іспанії, і проти Німеччини та Португалії. Ми забивали проти всіх сильних суперників. Це, звичайно, радує, тому що є великий потенціал в атаці. Я думаю, що це буде один з найскладніших матчів для збірної України. Багато команд недооцінюють Північну Македонію, і нам потрібно просто сконцетруватися на своїй грі, поважати суперника, бути агресивними, і тільки тоді ми отримаємо очки.

В Північній Македонії немає таких футболістів, як Депай, Вейналдум, де Йонг, де Лігт, але в них є командний дух, я відчуваю це, бачу, що в них є ідея на футбольному полі, вони боряться за щось. Це буде складний матч.
Вимоги до мене високі, тому що на таких серйозних турнірах в таких командах повинен бути нападник, який буде забивати голи, який буде приносити користь команді, тому на мені велика відповідальність, але я люблю відповідальність, я люблю футбол. Заради цього я живу. Хочеться просто приносити користь команді, забивати голи, віддавати передачі. Моя мрія - вийти з групи, і я справді цією мрією живу», - сказав Яремчук.