Збірна України на Євро-2020: тренування під контрастним душем і проба газону «Арени Націонале»

Збірна України 16 Червня, 16:00 464
Збірна України на Євро-2020: тренування під контрастним душем і проба газону «Арени Націонале» | 19-27 Фото: ФФУ
​Погода в Бухаресті нині — наче контрастний душ. Вийшовши на поле стадіону «Аркул де Тріумф», де синьо-жовті сьогодні провели офіційне тренування, гравці та тренери вже ніби відчули, що таке червнева спека — сонце припікало добряче.

Однак минуло п'ять хвилин, сонце зайшло за хмари, температура відчутно впала, і почав дріботіти дощ — відтак знову довелося вдягати дощовики. А впродовж заняття погода знову змінилася — опади припинилися, і куртки вже можна було зняти.Фото Павла Кубанова

Стадіон, що так сподобався нашій команді своїми умовами та передусім газоном, належить Міністерству молоді та спорту Румунії у країні фактично немає приватних арен. Уже третя за ліком тренувальна сесія на «Аркул де Трімуф» тривала трохи більше години. Тренерський штаб визначався зі стартовим складом, а отже, тренування мало тактичний та підготовчий характер.

Фото Павла Кубанова

Команда попрацювала з гарним настроєм та наснагою, після чого вирушила до готелю. Після обіду синьо-жовті відвідають місце завтрашнього протистояння з Північною Македонією — «Арену Націонале».

Фото Павла Кубанова

О 15.45 головний тренер Андрій Шевченко та гравець Микола Матвієнко матимуть у конференц-залі стадіону віртуальну зустріч з акредитованими на Євро ЗМІ, після чого вся команда вийде на газон арени, аби проінспектувати покриття. Після 15-хвилинного ознайомлення з газоном синьо-жовті повернуться до готелю «Каро», який уже не залишатимуть до завтра.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України