Однак минуло п'ять хвилин, сонце зайшло за хмари, температура відчутно впала, і почав дріботіти дощ — відтак знову довелося вдягати дощовики. А впродовж заняття погода знову змінилася — опади припинилися, і куртки вже можна було зняти.
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-16-06-1-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-16-06-3-min.jpg)
Фото Павла Кубанова
Стадіон, що так сподобався нашій команді своїми умовами та передусім газоном, належить Міністерству молоді та спорту Румунії — у країні фактично немає приватних арен. Уже третя за ліком тренувальна сесія на «Аркул де Трімуф» тривала трохи більше години. Тренерський штаб визначався зі стартовим складом, а отже, тренування мало тактичний та підготовчий характер.
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-16-06-1-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-16-06-4-min.jpg)
Фото Павла Кубанова
Команда попрацювала з гарним настроєм та наснагою, після чого вирушила до готелю. Після обіду синьо-жовті відвідають місце завтрашнього протистояння з Північною Македонією — «Арену Націонале».
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%8F%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%87%D1%83%D0%BA-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-16-6-min.jpg)
![](https://uaf.ua/photos/zbirna/2021/%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-16-06-min.jpg)
Фото Павла Кубанова
О 15.45 головний тренер Андрій Шевченко та гравець Микола Матвієнко матимуть у конференц-залі стадіону віртуальну зустріч з акредитованими на Євро ЗМІ, після чого вся команда вийде на газон арени, аби проінспектувати покриття. Після 15-хвилинного ознайомлення з газоном синьо-жовті повернуться до готелю «Каро», який уже не залишатимуть до завтра.
Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!