Буяльський, Вербич та інші. В «Динамо» розповіли про відновлення гравців

Динамо Київ 16 Червня, 22:49 4599
Буяльський, Вербич та інші. В «Динамо» розповіли про відновлення гравців | 19-27
Головний лікар «Динамо» Андрій Шморгун розповів про ситуацію з травмованими футболістами першої команди.

Віталій Буяльський

- У Віталія буде повторна контрольна томографія, коли футболісти пройдуть планове медобстеження (цю процедуру вже пройшли футболісти, які тренуються на базі у Віті-Литовській, на інших вона чекає після виходу з відпустки), після якої ми будемо розуміти ситуація. У нього така травма, що повинен пройти термін як мінімум місяць.

Володимир Шепелєв та Олександр Андрієвський

- Планується, що вже на зборах хлопці будуть працювати в загальній групі. Вони набирають форму, і про їхні нинішні кондиції стане відомо після того, як пройде медобстеження. На даний момент Володимир та Олександр виконують бігову роботу без обмежень, але, коли почнеться повноцінний підготовчий період, будуть набагато важчі фізичні навантаження.

Микита Бурда

- У Микити після операції минуло 5,5 місяців, і він уже виконує різну бігову роботу, також уже потихеньку починає працювати з м'ячем.

Беньямін Вербич

- Беньямін раніше покладеного терміну повернувся з відпустки, а перед поверненням до Києва ще займався самостійно в Сербії. Тут він буде проводити бігову роботу та з м'ячем, готуючи себе до зборів.

Володимир Костевич

- Володимир повинен поїхати на збори та приступити там до роботи.

Руслан Нещерет

- У Руслана триває відновлювальний період, ще десь місяць, і до зборів він готовий поки не буде.