Олександр Караваєв: топ-асистент збірної України

Збірна України 18 Червня, 21:02 839
Олександр Караваєв: топ-асистент збірної України | 19-27
Універсал київського «Динамо» Олександр Караваєв у матчі за національну команду України проти Північної Македонії віддав гольову передачу на Андрія Ярмоленка, чим допоміг нашій збірній перемогти.

За останні два роки, з моменту переходу в «Динамо», Караваєв є найкращим асистентом у збірній України. З тих пір (з моменту підписання Олександром контракту з клубом 27 червня 2019 року) національна команда нашої країни провела 21 матч у всіх турнірах, а гольовими передачами відзначилися 14 футболістів.

До вчорашнього дня Караваєв ділив перше місце за кількістю асистів за два останні роки з Марлосом, а пас на Ярмоленка вивів його в одноосібні лідери.

Тепер в активі Олександра 5 гольових передач за збірну після переходу в «Динамо» - в матчах проти Нігерії (товариський), Франції (офіційний), Фінляндії (офіційний), Північної Ірландії (товариський), Північної Македонії (офіційний).

Всі гольові передачі збірної України за цей період розподілилися так:

5 - Олександр Караваєв

4 - Марлос

2 - Роман Яремчук, Андрій Ярмоленко

1 - Віталій Миколенко, Жуніор Мораес, Віктор Циганков, Олександр Тимчик, Богдан Михайличенко, Олександр Зубков, Артем Довбик, Руслан Маліновський, Євген Макаренко, Олександр Зінченко