У Бухаресті йшов дощ. Збірна займалася у тренажерному залі

Збірна України 19 Червня, 10:07 677
У Бухаресті йшов дощ. Збірна займалася у тренажерному залі | 19-27
Команда Шевченка проходила відновлювальні процедури в сауні та басейні.

У збірної України наступний день після переможної гри з Північною Македонією (2:1) на Євро-2020 став відновлювальним.

Виснажлива гра за умов кліматичної червневої задухи дається взнаки. Відтак те, що цілу п'ятницю в Бухаресті йшов дощ, який лише підсилився ввечері, збірники сприйняли цілком позитивно: і дихати стало легше, і є сподівання, що тренуватися буде приємніше наступного дня. Головне, щоб дренаж тренувальних полів витримав постійні опади.

18 червня у збірників був вільний графік відвідування тренажерного залу, однак, за гарною традицією, «джим» відвідали майже всі гравці національної команди. Виконуючи вправи під чутливим наглядом та порадами тренера з фізпідготовки Івана Баштового, хлопці відновлюють м’язи, виводячи з них лактат і, у такий спосіб, самостійно починаючи процес підготовки до вирішального матчу групового етапу.

Перед обідом гравці національної команди Сергій Сидорчук та Олександр Караваєв зустрілися з представниками ЗМІ в конференц-залі Українського медіацентру. Розмова вийшла цікавою та змістовною – гарний настрій після перемоги сприяв розлогим коментарям та дотепному гумору.

Після обіду та відпочинку частина гравців – ті, хто не робив цього в першій половині дня, позаймалися у тренажерному залі, а решта – здійснила відновлювальні процедури в сауні та басейні.

Перед вечерею у збірників було теоретичне заняття, що мало на меті аналіз попереднього матчу. 19 червня у синьо-жовтих заплановано тренування, що дасть старт підготовці до матчу з командою Австрії.