Флорін Чернат: «З Австрією буде цікава гра, але збірна України виглядає сильнішою»

Збірна України 19 Червня, 22:25 684
Флорін Чернат: «З Австрією буде цікава гра, але збірна України виглядає сильнішою» Фото: ФФУ
В обідній час до домівки футбольних медіа в Румунії на Євро-2020 завітав добре знайомий нашим уболівальникам за виступами в київському «Динамо» часів тренерства Валерія Лобановського екс-півзахисник Флорін Чернат.

Наразі Чернат працює спортивним директором у футбольному клубі «Волунтарі» та допомагає українській збірній у підготовці до матчів Євро-2020, надаючи в розпорядження команди Андрія Шевченка тренувальне поле однойменного стадіону.

Під час екскурсії Українським медіацентром Флорін зізнався, що на європейський першості вболіває за збірну України і вважає, що ця команда на турнірному шляху ще здатна здивувати багатьох прихильників футболу.

«Проти Нідерландів Україна показала хорошу гру. Шкода, що не вдалося зачепитися за очки. Що стосується матчу з Північною Македонією, то головне, що команді вдалося перемогти та взяти такі важливі бали.

З Австрією буде цікава гра. Але я думаю, що на поточний момент збірна України виглядає сильнішою за австрійців. Мене команда вразила злагодженими колективними діями в перших двох поєдинках. Лідерські якості проявив Ярмоленко, ще виділив би Зінченка й Яремчука.

Хто є фаворитом чемпіонату Європи? Досить потужною зараз виглядає Італія, також якісний футбол демонструє Франція. Але будемо дивитися матчі й дізнаємося, як буде насправді», — висловив свою думку румунський функціонер.

У тому, що Черната й досі добре пам’ятають за його виступами в Україні, він сам пересвідчився за численними запитами журналістів щодо інтерв’ю. А наприкінці візиту до медіацентру Флорін отримав пам’ятний подарунок від Української асоціації футболу — вишиванку з логотипом збірної України.