Гіоане — про сильні сторони Луческу, найбільші преміальні, інсульт та португальську мову

Динамо Київ 19 Червня, 23:23 1176
Гіоане — про сильні сторони Луческу, найбільші преміальні, інсульт та португальську мову
Екс-гравець «біло-синіх» Тіберіу Гіоане в інтерв'ю «ПрофутболDigital» відзначив сильні сторони головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу.

Про сильні сторони Мірчі Луческу:

- Мірча Лучнеску вміє розмовляти з хлопцями, а вони віддають все на поле, граючи за нього. Він дуже чесний, всім дає шанс. Хто його використовує, той буде грати. Футболісти цінують і люблять Луческу за чесність.

Коли Луческу прийшов в «Шахтар», то там було 4-5 румунських футболістів, але вони всі пішли - Стойкан, Маріка, Флоря, Баркеуан. Мабуть, не витримували конкуренції. Залишився один Рац, який грав.

Чи очікував я, що Мірча очолить «Динамо»? Я знав його історію. У Румунії він працював з «Динамо» Бухарест, а потім прийняв «Рапід». Був в «Галатасараї», а потім перейшов в «Бешикташ». Мене не здивувало ні його призначення, ні його результати.

Про найбільші преміальні:

Найбільші преміальні був за матч з «Трабзонспором». Домашній матч ми програли, а потім прийшов Йожеф Сабо і через два тижні ми виграли 2:0.

Ніхто в це не вірив, але ми це зробили. Преміальні були по 50 тисяч доларів на людину. Не кожен день отримуєш таку суму, могло і закрутити голову».

Про навантаження в «Динамо», інсульт і португальску мову:

Було дуже багато навантажень і багато матчів поспіль. Мало відпочивав, було важко.

Як вивчив португальську? Дуже легко. Латинська, румунська та італійська дуже схожі. Особисто для мене нічого складного. Постійно спілкувався з бразильцями. Знав кілька слів. Ми жартували. Не те, щоб я досконально знав португальську мову. Російську вивчив, ясна річ, тому що змушували.

Пам'ятаю, що через інсульт пропустив півтора роки, але завжди був упевнений в тому, що буду грати. Пам'ятаю, що вийшов на заміну в матчі з «Зорею» і забив. Потім вийшов у старті на «Металіст». Знайшов своє місце в команді, у мене все виходило.