Ярмоленко виділив три причини, які заважають йому повернутися в «Динамо»

Динамо Київ 20 Червня, 16:40 18260
Ярмоленко виділив три причини, які заважають йому повернутися в «Динамо»
Півзахисник «Вест Хема» Андрій Ярмоленко припустив, що міг би повернутися у свій колишній клуб, але для цього треба, аби зійшлось багато факторів.
«Я думаю, що шансів побачити мене в «Динамо» після Євро-2020 мало. На це є кілька причин. По-перше, «Динамо» має хотіти футболіста Ярмоленка. По-друге, у самого футболіста Ярмоленка є контракт з «Вест Хемом» і заробітна плата.

Я залишив якийсь слід в «Динамо», але не знаю, в якому стані буду через рік або два. Хтось може грати і до 37 років і бути топом, а хтось в 33 роки може вже ледве ходити. Я не хочу, щоб після кожної невдалої гри люди говорили, що я вже старий і незрозуміло за що отримую гроші. В такому дусі.

Мова про повернення в «Динамо» поки взагалі не йде. Якщо мені подзвонять Ігор Михайлович або Григорій Михайлович і скажуть, що я потрібен команді, то я сяду і подумаю. Але зараз в «Динамо» зовсім інша команда. Є свої лідери, все змінилося за останні 4 роки. Це не та команда, в якій я грав», – сказав Ярмоленко в інтерв'ю програмі «Вацко Light».

Нагадаємо, чинний контракт Ярмоленка з «Вест Хемом» розрахований до літа 2022 року.