Україна – Австрія: прогноз і ставки Роберто Моралеса

Збірна України 20 Червня, 16:43 245
 Україна – Австрія: прогноз і ставки Роберто Моралеса Фото: fcdynamo.kiev.ua
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2020 Україна – Австрія.
«Це завершальний для команди Шевченка поєдинок на груповому етапі, але дуже сподіваємося, не завершальний на всьому турнірі. Матч проти Австрії у Бухаресті.

Перемогли Північну Македонію, хоча це було зробити не так легко, як здавалося. Отже, проти Австрії у цьому поєдинку я все одно Україну вважаю фаворитом. Адже Австрія все ж таки має трошки менший вибір якісних футболістів, ніж Україна, хоча підбір самих гравців там вражає. Там є хороші виконавці на дуже топовому рівні. Але в чомусь команда Фоди для мене надто прямолінійна, вона нагадує Україну часів Михайла Фоменка. Україну, яка теж могла досягати успіху, але майже не могла здивувати. Ось приблизно така ж і ця Австрія.

Тому перша ставка в цій ситуації у мене буде обережна – це ставка на Україну з форою (0), тобто наші хлопці або переможуть або буде нічия в цьому матчі. Що, в принципі, влаштовує команду Шевченка, та й нічия влаштовує й австрійців. Стосовно більшого, що можна спрогнозувати. Наша команда все ж таки грає в футбол, попри те, чи вона знаходиться під тиском, як в поєдинку проти Нідерландів, чи сама диктує свої умови, як у більше ніж в одному таймі матчу проти Північної Македонії.

Друга ставка буде на те, що ми знову ж таки покажемо свої сильні сторони й не уникнемо власних помилок. Ставка на те, що обидві команди заб’ють і тотал у цьому поєдинку буде більший ніж (2.5). Такий прогноз», - цитує Моралеса «Рейтинг Букмекерів».