Найкращі дитячі гітари для занять: огляд моделей

Світовий футбол 20 Червня, 23:20 325
Найкращі дитячі гітари для занять: огляд моделей
Ідеальний задля навчання вік ─ це 4-5 років, коли мозок і психіка дитини тільки формуються, але сприйнятливість до інформації вже хороший.

Якісні дитячі гітари важливий фактор успішної музичної освіти. Тому до їх вибору варто підходити відповідально, якщо музичне майбутнє вашої дитини для вас у пріоритеті. В огляді від фахівців інтернет-магазину Музлайн розглянемо найкращі моделі інструментів для навчання, доступні на вітчизняному ринку.

дитяча гітара

  • Maxtone CGC390N

Можливо, найбюджетніша з дитячих гітар на українському ринку. Попри азіатське походження має доволі непогані акустичні властивості, добре тримає строй, відповідає вимогам класичного дизайну. Хороший варіант для випробування сил в музичній царині, для м'якого старту

  • Cort AC50 OP

Зручна, надійна, співуча гітара для юного музиканта. Має виразний дизайн, зручну форму і пропорції, демонструє живе яскраве звучання, яке чутливо реагує на характер гри. У довгостроковій перспективі не створює якихось проблем, з часом в акустичному плані стає навіть краще. Ця модель відноситься до напівпрофесійного класу, що не могло не вплинути на її вартість, тож за ціною ця модель підійде не усім.

  • Valencia VC102

Універсальна дитяча гітара «на виріст». Має чудові акустичні и користувацькі характеристики, була розроблена спеціально для серйозного навчання, роботи, та регулярних занять. Має м'яке виразне звучання з багатою палітрою фарб. Ідеально вирішує задачі шкільного і самостійного навчання грі, може використовуватися і для сольних, і для ансамблевих виступів.

  • Antonio Martinez MTC-082-P

Гітара-бестселлер на світовому ринку. Попри значну вартість користується величезною популярністю - в основному завдяки поєднанню унікального звучання, чудової зручності, універсальності і надійності. Це прекрасна робоча конячка на кожен день, чудове рішення для виступів на сцені і незамінний інструмент для музикування у власне задоволення. Має класичний дизайн, але за стандартних параметрів виділяється більш відчутною зручністю. Все це - завдяки точно вивіренному балансу між грифом і корпусом, полегшеній конструкції, раціонально оптимізованим унутрішнім елементам. І хоча вартість цієї гітари не можна назвати демократичною навіть за мірками дорослої категорії, вона є чудовою інвестицією в майбутнє молодого музиканта.

  • Stagg C516

гітара дитяча

За словами експертів інтернет магазину Muzline, ця модель дитячої гітари в багато чому суттєво недооцінена. Вона має багатий потенціал, але чи то через невдалу маркетингову стратегію бренда-виробника, чи то з якихось інших причин, вона користується аж занадто помірним попитом. Вони радять звернути увагу на цей інструмент, оскільки для початківців це чи не найкращий вибір з точки зору його можливостей і ціни.