Збірна України 21 Червня, 20:55 655
«Тяжко-важко»: збірна України мінімально програє австрійцям і займає третє місце в групі | 19-27
Збірна Австрії переграла національну команду України в матчі 3-го туру групи С.

Перший тайм збірна України кілька разів провалювалась в захисті. Австрійці чинили значний тиск на ворота нашої команди, котрій важко вдавалися виходи в атаку і, взагалі, гра не клеїлася.

На 21-ій хвилині Баумгартнер виявився спритнішим за Забарного на навісі з кутового у виконанні Алаби і переправив м'яч у ворота. 0:1

Збірна України відповіла штрафним у виконанні Шапаренко - голкіпер парирував удар Миколи, а гра на добиванні у Ярмоленка не склалася.

Два прекрасних моменти мав Арнаутович, проте, на щастя збірної України, його удари були неточними.

Також, в першій половині гри, два моменти мав і Лайнер - в першому врятував Бущан, у другому Кондар пробив вище воріт.

В перерві Андрій Шевченко замінив Маліновського на Циганкова. Віктор на 61-ій хвилині гостро навішував із штрафного удару - Лайнер пробивав по своїх воротах, невдало підставивши голову, але Бахманн перевів гру на кутовий.

Наступна зміна від Шевченка - Марлос замість Шапаренка. Особливого загострення це не принесло - збірна України продовжувала помилятися, багато браку, неточностей і емоцій. Гравці виглядали втомленими.

На 85-ій хвилині Андрій Шевченко випустив Бєсєдіна замість Миколенка, перейшовши на гру в два нападника.

Завершальним акордом у грі став удра від Яремчука: Роман пробивав із правого фланга у дальній кут, але м'яч оминув і ворота, і голкіпера.

В результаті, збірна України поступилася австрійцям із рахунком 0:1, показавши бліду, невиразну гру. Наша команда виглядала стомленою і виснаженою: «Тяжко-важко проти Австрії грати» - можна сказати, косплеївши вірш Тараса Шевченка.

Чекаємо, коли стануть відомі суперники для команд, котрі зайняли треті місця по групах.

Україна - Австрія: 0:1

Голи: Баумгартнер, 21

Стартові склади:

Збірна України: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Сидорчук, Зінченко, Маліновський, Шапаренко, Ярмоленко (К), Яремчук

Запасні: Пятов, Трубін, Соболь, Степаненко, Кривцов, Тимчик, Судаков, Циганков, Макаренко, Марлос, Бєсєдін, Довбик.

Збірна Австрії: Бахманн, Лайнер, Драгович, Хінтереггер, Алаба (К), К. Шлагер, Лаймер, Грілліч, Баумгартнер, Забітцер, Арнаутович.

Запасні: А. Шлагер, Перван, Ульмер, Пош, Ільсанкер, Грегорич, Лінхарт, Тріммель, Шауб, Шопф, Онісіво, Каладжіч.