Флеш-коментар Андрія Шевченко: «Я бачив команду, якій не вистачало сил»

Збірна України 21 Червня, 22:18 380
Флеш-коментар Андрія Шевченко: «Я бачив команду, якій не вистачало сил»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від матчу третього туру Євро-2020 проти Австрії (поразка 0:1):
«Гра була складною. Команді було фізично дуже складною. Ми постійно запізнювались, нас не вистачало. Хлопці виклались на повну на футбольному полі. Бувають такі матчі, коли як би ти не прагнув, фізично нам було сьогодні дуже важко, це було помітно.

Причини цього результату? Ми сьогодні всюди запізнювались, програвали дуелі. Намагались грати структурно, проте було дуже багато невимушених помилок, це свідчить про втому. Коли ти запізнюєшся всюди, не встигаєш, помиляєшся – рано чи пізно це призводить до помилок. Замість того, щоб віддати простий пас – втрачаємо м'яч, далі отримуємо кутовий і пропускаємо гол.

Після цього у нас практично не було шансів повернутися в гру. Хлопці віддали все, що у них було. Я бачив команду, якій просто не вистачало сил. Ми намагалися посилити гру, але це було практично неможливо зробити. Ми грали на тому рівні, який нам дозволяла фізична форма», – поділився Шевченко.