Збірна України 22 Червня, 12:27 987
«Австрія давала нам грати»: Караваєв пояснив поразку України у вирішальному матчі на Євро-2020 | 19-27
Захисник збірної України Олександр Караваєв підбив підсумки від поєдинку проти Австрії у матчі 3-го туру групового етапу Євро-2020.
«Розуміли, наскільки важливий буде цей матч. Розуміли в другому таймі, що втрачати вже нічого, намагалися викластися на максимум. Дуже багато браку було. Австрія відійшла від своєї звичної схеми, зазвичай вони грають з трьома захисниками. Перед грою тренерський штаб сказав, що, швидше за все, суперник гратиме в чотири захисники, а їхні нападники будуть пресингувати.
У перерві штаб попросив заспокоїтися і повернутися в гру. Було видно, що в першому таймі ми не ввімкнулися в гру, і Австрія більше домінувала. Потрібно було просто почати грати в свій футбол. У грі з Нідерландами було складніше, але сьогодні теж було важко по-своєму. Були вільні зони, Австрія давала нам грати, просто ми ними не скористалися. Тепер від нас вже нічого не залежить. Подивимося, як будуть складатися інші матчі», – підкреслив Караваєв у ефірі телеканалу Футбол.