Українських уболівальників в Бухаресті не пускали на матч збірної через прапор з картою Криму

Збірна України 22 Червня, 13:52 773
Українських уболівальників в Бухаресті не пускали на матч збірної через прапор з картою Криму
Перед вчорашньою грою Україна - Австрія в рамках Євро-2020 двох українських уболівальників не пускали на стадіон через прапор України із написом «Crimea is Ukraine».

Про це у Facebook розповів киянин Дмитро.

«Вчора, на Євро, в Бухаресті, у моїх друзів сталась неприпустима ситуація. Мусора (мається на увазі поліцейські – прим. ред.) не пропустили на стадіон банер, де зображений Крим як українська територія.

В державі, де визнають українським суверенітет та територіальну цілісність - місцева поліція разом з УЄФА має зовсім іншу думку. І це при тому, що УЄФА офіційно не мало претензій до форми України, де зображена карта України з нашим Кримом. Важко не матюкатись тут», - написав він.

За його словами, коли поліція помітила в українських уболівальників прапор з Кримом – «поназбігалося купа незрозумілих людей, що відтіснили нас в бік та сфоткали прапор. Сказали, що вхід з цим прапором нібито заборонений, тому що це політика».

«На наші твердження, що це не політика, а просто факт - нас запитали, чи хочемо ми потрапити на футбол, та наполягли на здачі прапору в камеру схову. Сказали, що Крим спірна територія між Росією та Україною і відмовилися поглянути на карту в гугл мапс», - зазначив Дмитро.

Також з румунськими правоохоронцями мав розмову їх український колега з поліції діалогу. Він спробував пояснити румунам, що прапор можна пропускати. Але в результаті попросив своїх співгромадян здати прапор у камеру схову, щоб уникнути суперечки.