Тарас Михалик: «Україна не заслужила в матчі з Австрією навіть на нічию»

Збірна України 22 Червня, 20:00 802
Тарас Михалик: «Україна не заслужила в матчі з Австрією навіть на нічию» | 19-27
Спеціаліст – про мінімальну поразку команди Андрія Шевченка.

Екс-гравець національної збірної України Тарас Mихалик прокоментував поразку команди Андрія Шевченка від Австрії (0:1) в матчі третього туру групового раунду Євро-2020.

«Якщо одним словом, то - розчарування. Після розгромної поразки в нещодавньому спарингу від французів, на мій погляд, на офіційному рівні, це був найгірший виступ підопічних Андрія Шевченка за останній час.

Не думаю, що на сьогоднішній матч вони вийшли без плану на гру, але, мабуть, установку не було виконано. Після провального першого тайму, здавалося, в перерві будуть внесені корективи і вдасться врятуватися від поразки. Але не тут-то було, навіть банального навалу в кінцівці поєдинку так і не дочекалися.

Звичайно, в такі важкі хвилини хочеться підтримати хлопців, однак це, перш за все, їх провина, що вони ускладнили собі життя. Шанси продовжити виступ на Євро ще залишаються, але тепер від збірної України вже нічого не залежить», - сказав Mихалик.