Журналіст розповів, до яких гравців збірної у штабу Шевченко найбільші претензії

Збірна України 22 Червня, 21:40 4620
Журналіст розповів, до яких гравців збірної у штабу Шевченко найбільші претензії
Журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» охарактеризував деяких гравців збірної України.
«Після матчу з Північною Македонією була дуже серйозна розмова у тренерського штабу з футболістами. Вони пояснили їм, що так робити не можна, як було у другому таймі з македонцями, що так грати не можна. Була дуже жорстка розмова. Шевченко намагався достукати до футболістів.

Наші лідери - Маліновський і Зінченко - не грають на те, що сповідаються. Втомилися? Не їдьте. Якщо ви стомилися, то краще не їдьте. Скажіть, що втомилися. Є претензії. Циганков тренувався п'ять разів за весь збір. Може, 10 разів. В якій формі він може бути? Вчора були помітні певні образи певних людей, що вони не вийшли у стартовому складі. Це було помітно після фінального свистка.

Тренерський штаб має величезні претензії до Маліновського. Ярмоленко дає максимум, який може дати. Він рік не грав у футбол. Не подумайте, я не хочу хвалити, бо і він зіграв не кращу свою гру. Циганков проти Північної Македонії вийшов невпевнено, і проти Австрії також вийшов дуже невпевнено. Помітно, що людина не має форми. Циганков розчарував.

Миколенко зіграв невпевнену першу гру, повозили його там - і він третю гру не може знайти себе. Можливо, рівень інший, і йому треба звикати. Він розгубився. Таке враження, що наші футболісти не готові до цього рівня.

Я думаю, що вони не розуміють, куди приїхали. Переставайте себе продавати, переставайте тягнути все на себе. Не треба робити собі кар'єру за рахунок збірної», - сказав Циганик.