Денисов: «Цей регламент підсадив нас на якийсь «ставочний» стан»

Євро - Кваліфікація 23 Червня, 15:04 715
Денисов: «Цей регламент підсадив нас на якийсь «ставочний» стан» | 19-27
Відомий журналіст – про перемогу Хорватії над Шотландією.

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов прокоментував перемогу збірної Хорватії над національною командою Шотландії (3:1) в третьому турі групового раунду Євро-2020.

Нагадаємо, перемога дозволила хорватам вийти в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з другого місця групи D, проте не влаштував збірну України, якій нічия в цьому поєдинку допомогла б потрапити в плей-оф.

«Нам було дуже потрібно, щоб в цьому матчі була нічия. Хорватія, нарешті, зібралася і почала грати в футбол. Ми говорили про Хорватію з точки зору дисбалансу складу, що молодь хороша, але не вписується в пазли з ветеранами - сьогодні якраз вистрілили ветерани, а молодь підігравала, була в помічниках.

Шотландці нічим не здивували, зіграли так, як ми та очікували, досить прямолінійно, зрозуміло, билися, але з майстерністю Хорватії, яка зловила свою гру, неможливо було сьогодні зіграти. Сьогодні хорвати включилися, тому що до цього було відчуття, що вони тримають м'яч, нічого не відбувається.

Без м'яча до цього матчу хорвати виглядали ще гірше, пресингу не було. Шотландії потрібно було креативити на половині поля суперника і це була слабка сторона матчу. Шотландці зробили на хорватів тиск в першому таймі, тому що гол - це наслідок тиску декількох хвилин на штрафну хорватів і вони домоглися логічного завершення, молодці. Майстерності шотландцям не вистачало. Сьогодні нас цей регламент підсадив на якийсь «ставочний» стан. Man of the match за даними УЄФА став Влашич», - сказав Денисов.