Кудрівка-Veterans - чемпіони України з футболу 45+

Партнерський матеріал 23 Червня, 16:05 630
У Лютіжі, що на Київщині, завершився чемпіонат України серед ветеранів у віковій категорії 45 років та старші!

Команда »Кудрівка-Veterans» стала чемпіоном України з футболу серед ветеранських команд віком 45 років і старших, в фіналі по пенальті перегравши команду «Абориген» з міста Луцьк.

Для участі в чемпіонаті України серед ветеранів вказаної вікової категорії зареєструвались 12 команд з багатьох областей нашої держави, а зональні змагання відбувались 16 травня та 22 травня в містах Ірпінь, Коломия, Пирятин та Пологи. Турнір присвячено пам’яті видатного українського футболіста, чотириразового чемпіона Радянського Союзу в складі київського «Динамо» Віталія Хмельницького.

Шлях до перемоги в чемпіонаті України 45+

• Зональні змагання. На шляху до фіналу команда з міста Ірпінь Київської області «Кудрівка-Veterans» зайняла друге місце в зональному турнірі, перемігши команду ветеранів збірної Вінницької області з рахунком 3:0, голи забивали Євген Ястребинський (35 хв. матчу), Валентин Бондар (43) та Валентин Діректоренко (49). Перше місце в зоні виборола команда «Абориген» (м. Луцьк), яка перемогла ірпінську команду з рахунком 3:0 та збірну команду ветеранів Вінницької області з рахунком 4:1.
  • Чвертьфінал. Ігри 1/4 фіналу чемпіонату України по футболу серед ветеранів 45+ проходили в місті Лютіж Київської області. Жереб звів ірпінську команду з командою «Ветеран» з міста Маріуполь Донецької області. Результат матчу 2:0 на користь команди «Кудрівка-Veterans» (на 30-ій хвилині матчу рахунок з пенальті відкрив Валентин Васильєв, а під закінчення першого тайму на 43-ій хвилині гол забив Анатолій Ткач).
  • Півфінал. У півфіналі команда з м. Ірпінь переграла команду «Сираї» з міста Козелець Чернігівської області. Долю матчу вирішив єдиний гол, який головою у стрибку забив гравець ірпінської команди Євген Ястребинський. В іншому півфіналі в серії пенальті переміг вже знайомий кудрівчанам луцький «Абориген».
  • Фінальний акорд. До фіналу обидві команди підійшли дещо втомленими, зважаючи на вік футболістів, грали вкрай обережно і не ризикували атакувати значними силами. Більш активними були кудрівчани, але вирвати перемогу в основний час матчу їм не вдалося. В серії пенальті відзначився воротар ірпінської команди Юрій Клименко, відбивши поспіль три удари з 11-ти метрів, в той час завдяки влучним пострілам його одноклубників Юрія Грицини, Сергія Архангельського та Миколи Ткачука чемпіонський титул вперше завоювала команда «Кудрівка-Ветеранс». Кращим гравцем фінальних змагань визнано воротаря ірпінської команди Юрія Клименка.

Лідери в чемпіонаті Києва та Київської області

Не пасе задніх команда «Кудрівка-Veterans» і в чемпіонаті з футболу серед команд Києва та Київської області. Станом на 19 червня 2021 року ірпінська команда ветеранів провела три матчі і в усіх трьох святкувала перемогу. Зокрема, в домашніх стінах ірпінські ветерани перемогли команду «Ветеран-VENTS» (м. Боярка) за рахунком 9:0 та ФК «Peri» (м. Київ) з рахунком 2:0, на виїзді – ФК «Legion XXI» (м. Київ) з рахунком 4:1. В підсумку ветерани з міста Ірпінь забили 15 м’ячів, пропустивши тільки один – результат достойний чемпіонів.