«Карпати» Смалійчука не заявились у Другу лігу. Аматорські - у попередньому списку

Футбол України 23 Червня, 16:26 641
«Карпати» Смалійчука не заявились у Другу лігу. Аматорські - у попередньому списку
Остаточний список учасників повинен бути озвучений 24 червня.

Львівські «Карпати», співвласником яких є Олег Смалійчук, не виступатимуть у Другій лізі у наступному сезоні. Про це повідомляє Tribuna.

Про майбутнє цього клубу його керівники обіцяють розповісти до кінця місяця.

Водночас, у попередньому списку учасників Другої ліги, який був опублікований раніше, значиться інший клуб під назвою «Карпати Львів».

Це у недавньому минулому аматорський клуб, його спортивний директор - Андрій Тлумак, Засновник цього клубу - підприємство «Західний Буг», яке пов'язують з львівським бізнесменом Володимиром Матківським (власник компанії «Радехівський цукор»).

Також у попередньому списку учасників другої ліги значаться «Карпати» Галич, які раніше пов'язували з Олегом Смалійчуком. Але за даними джерела, зараз питання про злиття «Карпат» з Галича і «Карпат» Смалійчук не варто.

Нагадаємо, у минулому сезоні «Карпати» Галич зайняли 5-е місце групи А Другої ліги, а львівські «Карпати» Смалійчук - останнє, 13-е.

Сьогодні, 23 червня, склад учасників стверджує атестаційна комісія ПФЛ. Завтра, 24 червня, на конференції ПФЛ повинен бути озвучений остаточний список учасників Другої ліги.