Динамо Київ 23 Червня, 19:59 5150
«Динамо» U15 стало чемпіоном України – син Суркіса визнаний найкращим воротарем сезону | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Сьогодні на НТК ім. Баннікова у Києві відбувся фінальний матч Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U15 (футболісти 2006 року народження), в якому зустрічалися київське «Динамо» та «ДАФ Дніпро» з Дніпра.

На півфінальній стадії динамівці в серії пенальті перемогли принципового суперника, донецький «Шахтар» (основний час – 1:1), а «ДАФ Дніпро» у дніпровському дербі розгромив ДВУФК (3:0).

У першому таймі кияни двічі вразили ворота суперників, однак після перерви пропустили два м'ячі, тож чемпіон визначився у серії пенальті. Футболісти «Динамо» реалізували всі свої спроби, а суперники два удари з чотирьох схибили. Тож «Динамо» U15 перемогло та завоювало звання чемпіонів України.

Індивідуальні нагороди отримали динамівці В’ячеслав Суркіс та Матвій Пономаренко, які стали найкращим голкіпером та нападником чемпіонату Еліт-ліги сезону-2020/2021.

ДЮФЛУ. U15. Еліт-Ліга. Фінал

«Динамо» – ДАФ «Дніпро» – 2:2 (серія пенальті – 4:2)

23.06.2021. НТК ім. В. Баннікова

«Динамо»: 71. Суркіс, 4. Кусий, 17. Нестеренко, 18. Захарченко, 3. Кузьменко, 6. Хмельовський, 7. Осипенко (8. Білий, 49), 14. Іщенко, 19. Пашко (22. Шевченко, 55), 21. Калин, 11. Пономаренко.

Голи: Калин (8), Пономаренко (19) – Жданов (37), Шолупець (50).

Серія пенальті

0:1 – Жданов, 1:1 – Захарченко, 1:1 – Іванов (поперечина), 2:1 – Пономаренко, 2:1 – Кожушко (повз ворота), 3:1 – Калин, 3:2 – Чабан, 4:2 – Білий.