Швеція «вийшла» Україну в плей-офф: мережа вибухнула мемами про Євро-2020

Збірна України 24 Червня, 16:21 1444
Швеція «вийшла» Україну в плей-офф: мережа вибухнула мемами про Євро-2020
Збірна України таки вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020 попри поразки Нідерландам та Австрії. Єдина перемога над Північною Македонією вивела нашу збірну в плей-офф, де ми зіграємо зі Швецією.

А потів Шевченко відправив австрійців грати з Італією

Україна пройшла в 1/8 фіналу не без допомоги Бельгії, Данії, Іспанії та Швеції. Ці збірні здобули важливі для нас перемоги в матчах Фінляндією, Росією, Словаччиною та Польщею.

Найбільше Україна вдячна Швеції, з якою і зустрінеться в 1/8 фіналу. Натомість Австрія, яка перемогла «синьо-жовтих» у групі, в 1/8 фіналу зіграє проти фаворита турніру – Італії.

Сила українців у тому, що ми не тільки радіємо виходу в плей-офф, але й сміємося із самих себе. Мережа просто вибухнула смішними мемами про вихід України в 1/8 фіналу.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст «<<A ΠΟΤΙΜ я выдправив австрйцв грати проти тал, A ми вийшли в 1/4, обгравши шведв...»)

Возможно, это изображение (текст)Україна та Швеція зіграють 29 червня у Глазго. Поєдинок розпочнеться о 22:00. Збірні провели тільки один офіційний матч. На Євро-2012 Україна відсвяткувала перемогу 2:1 завдяки дублю Андрія Шевченка.