ДЮФЛУ. U16. «Динамо» у фінальному етапі Еліт-ліги розгромило «Шахтар»

Динамо Київ 24 Червня, 21:54 723
ДЮФЛУ. U16. «Динамо» у фінальному етапі Еліт-ліги розгромило «Шахтар» | 19-27
У четвер, 24-го червня, розпочався фінальний етап Еліт-ліги ДЮФЛ для команд вікової категорії U16 (футболісти 2005-го року народження).

Нагадаємо, до вирішальної стадії змагань потрапили чотири команди: київське «Динамо», ДВУФК «Дніпро», донецький «Шахтар» та УФК «Карпати». У півфінальному поєдинку динамівці зустрілися із принциповим суперником – «Шахтарем». Підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка проводили свій поєдинок на полі бази «Мункач» у селі Дерцен поблизу Мукачево.

Гра вийшла нелегкою для нашої команди, але завершилася впевненою перемогою з рахунком 3:0.

Команди розпочали гру активно, у перші хвилини суперники боролися за ініціативу та володіння м’ячем , а вже через п’ять хвилин обмінялися небезпечними ударами по воротах. На спробу «гірників» зреагував воротар Косач, а у динамівців із хорошої позиції трохи промахнувся Микитюк. Надалі занадто небезпечних моментів команди біля воріт одна одної не створювали, адже на підступах до власного штрафного майданчика динамівці діяли уважно, нейтралізуючи потенційну загрозу, а біля чужих воріт, мабуть, найреальнішу нагоду відзначитися мав Дзень, але справа не влучив у дальній кут воріт.

Через аномальну спеку (+34 градуси у затінку) арбітр у кожному з таймів зупиняв гру, даючи паузу, щоб футболісти могли попити води. Після першої такої паузи Косач зміг зреагувати на дальній удар донеччан, забравши м’яч у руки. У відповідь Дзень хорошим пасом вивів до воріт Микитюка, але той не зміг, як слід, розпорядитися м’ячем. З розвороту пробивав Кремчанін – поруч зі стійкою. Сизонюк кілька разів виручив свою команду, заблокувавши удари суперників, переривав подачі «Шахтаря» Гусєв. Біля протилежних воріт двічі міг відзначатися Микитюк, але з першою його спробою впорався голкіпер, витягнувши м’яч із дальнього кута воріт, а другу було заблоковано.

Словом, гра була цікавою, динамічною, з великою кількістю небезпечних моментів, і один з них наша команда таки реалізувала до перерви, забивши гол «у роздягальню». Спочатку на ударній позиції опинився Дзень, але його удар було заблоковано, динамівці підхопили м’яч та знову доставили його Дзеню. Микита вибрав вдалий момент та проштовхнув його на Кремчаніна, який з близької відстані спрямував його у сітку.

Щойно розпочався другий тайм, динамівці відзначилися знову: після подачі справа м’яч заметушився по штрафному майданчику «Шахтаря», його підхопив Сизонюк, першу спробу Єгора було заблоковано, а от з другої він не залишив шансів воротарю, подвоївши перевагу динамівців – 2:0. Після цього «Шахтар» великими силами пішов уперед, а «біло-сині» опустилися до своїх воріт. Втім, впоравшись із натиском суперника, кияни незабаром перевели гру на чужу половину поля та кілька разів потурбували воротаря донеччан і з гри, і після подач від кутової позначки. Трохи не пощастило Дзеню, повз ворота пробив Кремчанін. У динамівців виходили хороші атаки флангами, а також наші хлопці оригінально та цікаво розігрували стандартні положення. Одного разу після подачі кутового Дзень лише якимось дивом не влучив у ворота з кількох метрів.

Але наступного разу той же Дзень віддав чудову результативну передачу: кияни провели стрімку контратаку, и Микита своєчасним пасом вивів до воріт Маткевича, який влучив точно у дальню «дев’ятку», довівши рахунок до великого. У час, що залишився до фінального свистка, могли ще відзначатися Грохольський, Федоренко та Маткевич, але воротар та захист донеччан діяли надійно. Загалом, динамівці продовжували контролювати хід поєдинку та довели гру до логічної перемоги.

Таким чином, «Динамо» U16 вийшло у фінал змагань, де зустрінеться із переможцем пари ДВУФК «Дніпро» - УФК «Карпати». Поєдинок відбудеться у суботу, 26-го червня.

ДЮФЛУ. U16. Еліт-Ліга. Півфінал

«Шахтар» - «Динамо» - 0:3 (0:1)

24.06.2021. с. Дерцен, база МФА «Мункач»

«Шахтар» (стартовий склад): 1. Кравець, 5. Дрозд (к), 2. Матвійчук, 4. Бац, 18. Огарков, 6. Янович, 10. Ющенко, 14. Кревсун, 20. Якименко, 11. Деркач, 9. Дубровний.

«Динамо»: 1. Косач, 20. Гусєв, 14. Білоконь (22. Прокопенко, 79), 3. Балаба, 18. Сизонюк (к) (5. Федоренко, 66), 15. Михайлів (26. Василець, 51), 24. Янчишин (7. Бойченюк, 79), 8. Микитю (9. Маткевич, 57), 13. Кремчанін, 10. Зоренко (4. Ковальов, 75), 2. Дзень (11. Грохольський, 70).

Голи: Кремчанін (40+1), Сизонюк (43), Маткевич (68)

Попередження: Бац (20), Якименко (43) – Янчишин (39).