Тренування «Динамо»: з легіонерами, без збірників, під керівництвом Містера

Динамо Київ 24 Червня, 22:09 1596
Тренування «Динамо»: з легіонерами, без збірників, під керівництвом Містера Фото: ФК Динамо
Поки динамівські збірники готуються до поєдинку зі Швецією в 1/8 фіналу Євро-2020, інші гравці «Динамо» продовжують підготовку до нового сезону клубного футболу.

До Києва прибув Мірча Луческу, який під час матчів групового раунду Євро-2020 перебував у Бухаресті, де відвідував матчі збірної України, амбасадором якої він є.

Під його керівництвом команда продовжила роботу в розширеному складі. До тих футболістів, які тренуються в групі з першого дня підготовки до нового сезону, серед яких і гравці, які повернулися з оренди, і футболісти, які виступали в минулому сезоні за молодіжний склад, приєдналися динамівські збірники, які врешті не поїхали на Євро - Олександр Сирота та Богдан Лєднєв, легіонери Карлос де Пена, Сідклей, Беніто, а також гравці, які залікувати травми - Беньямін Вербич, Віталій Буяльський, Олександр Андрієвський, Володимир Шепелєв.

У четвер команда провела два тренування - ранкове та вечірнє. У ранковому не брала участі частина гравців, які проходили медобстеження в клініці «Борис». Серед них - Беньямін Вербич, для якого вечірнє заняття стало першим після повернення на футбольне поле, з чим його привітали товариші по команді, коли Бен виходив на тренування.

Разом із ним проходили традиційне медобстеження й інші легіонери «Динамо». До слова, Сідклей летів до Києва транзитом через Цюріх, звідки добирався одним рейсом з генеральним директором клубу Резо Чохонелідзе. Поки немає в групі динамівських збірників, як українців, які продовжують виступи на Євро-2020, так і поляка Томаша Кендзьори, для збірної якого Євро вже завершилося, але йому надано відпустку, Жерсона Родрігеса, а також Руслана Нещерета і Микити Бурди, які продовжують відновлення.

До слова, Микита проводив індивідуальне тренування під керівництвом тренера з фізпідготовки Віталія Кулиби перед тренуванням основної групи і на тому ж полі. Він працював з м'ячами, проте повертатися в групу ще не час, ще місяць Микита буде працювати індивідуально.

Перед початком вечірньої сесії навіть на базі «Динамо» в Конча-Заспі, де зазвичай віє приємною прохолодою з лісу, було дуже спекотно. Стовпчик термометра показував +33, тому Мірча Луческу попередив гравців, аби вони стежили за самопочуттям. Проте, ніхто себе не шкодував - на занятті гравцям потрібно було виконати великий обсяг роботи, в тому числі бігової.

Наставник «Динамо» традиційно провів тривалу установку прямо на футбольному полі, торкнувшись у своїй промові багатьох аспектів. Він акцентував увагу підопічних на важливості нинішнього етапу підготовки, так як у цей час закладається база фізичного стану, яку гравці відчують протягом сезону. «Ви напевно відчули відчутний прогрес у фізичній підготовці протягом минулого сезону» - підсумував наставник.

Також Луческу підкреслив, що всі вправи гравці повинні виконувати на максимумі, всі вони мають тактичний підтекст, і ті ж квадрати даються не для того щоб гравці відпочили, а щоб, працюючи на максимумі в умовах обмеженого простору і часу, покращували свої дії на полі.

Під час тренування бігова робота з м'ячами і без м'ячів чергувалася з тактичними вправами. Команда багато працювала над «білд-апом», початком атак, зокрема колективними діями при виході з оборони, розташуванням гравців на полі та напрямками руху м'яча. Працювала команда і над завершенням атак, комбінаціями і прострілами.

Нагадаємо, вже за кілька днів, а саме 28 червня, “біло-сині” вирушать не перший літній закордонний збір, під час якого проведуть чотири контрольні матчі.