Ігор Костюк: «У нас уже є інформація щодо гравців на перегляді»

Динамо Київ 26 Червня, 20:14 616
Ігор Костюк: «У нас уже є інформація щодо гравців на перегляді»
​Старший тренер «Динамо» U19 розповів про старт підготовки своєї команди до нового сезону та підбив підсумок першого спарингу - проти представника другої ліги «Лівого берега» (2:2).

- Підготовку до нового сезону після відпустки ми традиційно розпочали з медогляду, зробили тестування функціонального стану, і з понеділка працюємо в режимі одно- та дворазових тренувань. Зараз у нас в команді залишилося вісім чоловік, які грали за U19 у минулому сезоні. Дуже багато гравців знаходиться на перегляді, адже хлопці 2004 року народження зараз беруть участь у фінальному турнірі U17 Еліт-ліги ДЮФЛУ. Тому зараз ведемо дві команди. У цьому є плюс - ми можемо відразу переглядати гравців 2004 р.н., які потенційно будуть у нас на перспективу.

- «Лівий берег» - учорашні аматори, але це досвідчена та доросла команда, що має в складі відомих ветеранів українського футболу. На їх фоні вдалося перевірити функціональну та психологічну підготовку хлопців?

- Це була перша гра. Зрозуміло, що динамівські гравці краще розуміють наші вимоги, а хлопці на перегляді - поки менше. Ви вірно сказали, що команда суперників - це тільки умовні аматори, у них багато гравців, які виступали в Прем'єр-лізі, і стоїть завдання вийти в другу лігу. Ця команда розуміє, як грати. У першому таймі було особливо помітно, що досвідчені футболісти правильно ведуть боротьбу та виграють її у наших молодих. Проте, у нас є інформація про гравців на перегляді. Сьогодні вже подякуємо деяким хлопцям за перегляд, тому що вони не відповідають нашим критеріям. А деяких - залишимо та дамо можливість проявити себе.

- У другому таймі все-таки забили два м'ячі та зрівняли рахунок - вдалося достукатися до новачків і донести ваші вимоги?

- Йде перший тиждень підготовки, високі навантаження та немає балансу в команді через велику кількість гравців на перегляді, які ще не розуміють наших вимог. Тому поки важко.

- Як буде відбуватися суміщення роботи з командами U19 і U17?

- Після спілкування з Ігорем Михайловичем Суркісом було прийнято рішення допомогти та посприяти тому, щоб хлопці з U17 гідно виступили у фінальній частині змагань. Учора ми зустрічалися в півфіналі з ДВУФК «Дніпро», який є чемпіоном нашої групи. Добре зіграли, хлопці виконали установку на гру, про яку ми домовлялися. Зрозуміло, що є деякі шорсткості, адже за тиждень важко привести все до ладу. Але, принаймні, ідеї, про які ми просили, були втілені - щільно грати в середині, накривати суперників, щоб не було швидких атак на наші ворота, і самим вибігати у вільний простір, унаслідок чого ми забили три м'ячі на швидких контратаках.

Завтра відбудеться фінал, після цього хлопцям з U17 буде надано невеликий відпочинок. На сьогодні вже є розуміння, хто з гравців 2004 р.н. залишиться з нами, з ким попрощаємося і кому ще дамо шанс проявити себе.