«Ворскла» розгромила «Дніпро-1» в товариському матчі: Русин втратив супермомент

Футбол України 26 Червня, 20:51 1072
«Ворскла» розгромила «Дніпро-1» в товариському матчі: Русин втратив супермомент  | 19-27
Перший спаринг міжсезоння «Дніпро-1» проводив проти «Ворскли», яка, нагадаємо, фінішувавши п’ятою, готується зараз до старту у єврокубках.

«Ворскла» — СК «Дніпро-1» — 3:0 (1:0)

26 червня. Контрольний матч. Полтава. Стадіон «Лтава»

Арбітр — Андрій Коваленко (Полтава)

«Ворскла»: Ткаченко (Ісенко, 31), Куценко, Павлюк, Хрипчук, Мельничук, Челядін, Луїзао, гравець на перегляді, Нестеренко, Кравчук, Мкомола

2 тайм: Ісенко (Різник, 64), Чеснаков, Яворський, Тамм, Пердута (Черниш, 57), Пуцлін, Тіль, Якубу, Скляр, Кане, Степанюк

СК «Дніпро-1»: Зновенко, Лучкевич, Сваток, Батагов, Домарацький, Джурасек, Ігнатенко (Матюшенко, 31), Когут, Гора, Рубчинський, Ярмолюк

2 тайм: Кінарейкін, Кононов, Адамюк, Логінов (Матюшенко, 53), Кіреєв, Соловйов, Піхальонок, Назаренко, Ховайко, Вагнер, Русин

Голи: Челядін (26), Пуцлін (64), Степанюк (85)

Два тайми дніпровська команда провела різними складами, і обидва були далекими від оптимального. У першому таймі пару центральних захисників склали Сваток та Батагов, Домарацький грав лівого захисника, Гора з Рубчинським діяли на флангах півзахисту, а в напад вийшов Ярмолюк.

По перерві ж лінію захисту склали зліва направо Кіреєв, Логінов, Адамюк та Кононов; Піхальонок з Соловйовим діяли в центрі поля, а під Русиним розташувався Вагнер. Після заміни Логінова на його позицію змістився Кіреєв, Ховайко опустився у захист, Вагнер змістився на лівий фланг, а Матюшенко грав на звичному місці в центрі півзахисту.

В першому таймі дніпровська команда намагалася грати першим номером, пресингуючи та розігруючи атаки. Більше володіючи м’ячем, «Дніпро-1», утім, мав проблеми із завершенням атак: навіть заходячи у штрафний майданчик, гравці нечасто доводили справу до ударів. У першому таймі можна виокремити удар з гострого кута, який відбив Ткаченко в дебюті.

«Ворскла» відзначалася швидкими контратаками, одна з яких призвела до призначення штрафного. Челядін метров з 18-ти пробив бездоганно – у дев’ятку. Цей гол залишився єдиним у першому таймі.

А ось друга половина гри залишилася повністю за господарями. «Ворскла» грала складом, наближеним до основного, і використовувала знайому схему з трьома центрбеками. Вони надійно грали у захисті, а швидкі фланги були запорукою гострих атак. Господарі створили достатньо моментів, забивши ще двічі. Красивий гол вдався Пуцліну, який поцілив здалеку у верхній кут. А крапку у матчі поставила атака, яку «Ворскла» провела через все поле, вийшовши з-під пресингу від власних воріт, і завершила ударом з близької відстані Степанюка.

«Дніпро-1» може шкодувати про втрачений супермомент Русина за рахунку 0:2. Форвард, перебуваючи наодинці у штрафному, замикав простріл Кононова з правого флангу, але Різник неймовірно зреагував ногою.

Незважаючи на поразку, гра стала гарним іспитом для дніпровської команди, яка перебуває зараз на іншому рівні готовності, ніж суперник, та, зокрема, для багатьох молодих спортклубівців. А ось що засмутило – це травма Логінова. Сергій у зіткненні зі Скляром отримав розсічення, через що був навіть відправлений накладати шви до лікарні. Бажаємо капітану якнайшвидшого повернення до ладу.

Завтра за розкладом «Дніпро-1» має вихідний, а з понеділка розпочне черговий мікроцикл підготовки до сезону. У перших числах липня дніпровська команда проведе чергові контрольні матчі.