Збірна України на Євро-2020: тренажерка, теорія та тренування на «Волунтарі»

Збірна України 26 Червня, 21:30 417
Збірна України на Євро-2020: тренажерка, теорія та тренування на «Волунтарі» Фото: ФФУ
​18-й день національної команди України на Євро-2020 ще на один часовий крок наблизив синьо-жовтих до наступного випробування на чемпіонаті.

До матчу зі шведами в 1/8 фіналу залишається три дні. Перша половина суботи в таборі збірної — індивідуальна робота в тренажерному залі, теоретичне заняття, а також — участь двох гравців у прес-конференції в Українському медіацентрі.

Фото Павла Кубанова

Сьогоднішній дует речників головної команди країни став яскравою ілюстрацією поєднання досвіду й молодості, що нині характеризує нашу збірну, — Андрій Ярмоленко, який зараз ділить першість з Андрієм Пятовим за числом матчів, зіграних у синьо-жовтій футболці, серед актуальних гравців, та юний Георгій Судаков, який готується до свого дебюту на Євро. Розважливість і впевненість у відповідях Судакова стала приємним одкровенням для представників мас-медіа: молодий півзахисник по-дорослому визначив цінність своєї роботи в когорті найкращих футболістів країни, наголосивши на тому, що це для нього великий шанс і аванс на майбутнє — у 18 років побувати в такій структурі.

Водночас лідер національної команди України Андрій Ярмоленко зауважив, що збірна ще не показала свого максимуму на цьому турнірі, а тому всі хлопці наполегливо готуються, щоб зіграти в плей-офф у свій футбол і досягти бажаного результату.

Увечері синьо-жовті провели тренування на полі стадіону «Волунтарі», на якому востаннє працювали ще до від’їзду в Амстердам. Рясні дощі погіршили стан газону, однак працювати на ньому все ж можна, тож українці провели заплановане заняття, яке знову ж таки мало тактичне спрямування.

Завтра українці проведуть своє заключне тренування в Бухаресті, який майже на три тижні став їхньою домівкою на чемпіонаті Європи. Заняття традиційно відбудеться ввечері. А в першій половині дня прес-конференцію в Українському медіацентрі дадуть голкіпери національної команди: за звичною схемою — досвідчений Андрій Пятов і дебютант чемпіонату Європи Анатолій Трубін.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України