«Динамо» U17 – срібний призер чемпіонату України

Динамо Київ 27 Червня, 14:03 607
«Динамо» U17 – срібний призер чемпіонату України | 19-27
​У неділю, 27 червня, на НТК ім. Баннікова в Києві пройшов фінальний матч Еліт-ліги чемпіонату ДЮФЛУ в категорії U17 (футболісти 2004 року народження), в якому київське «Динамо» зустрічалося з донецьким «Шахтарем».

Поєдинок розпочався раніше, об 11 годині, щоб уникнути спеки, яка встановилася в останні дні в столиці. Але при цьому арбітр робив паузи в кожному з таймів, щоб футболісти могли попити води.

У півфіналах підопічні Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза обіграли дніпровський ДВУФК (3:1), поступаючись у рахунку по ходу першого тайму, а «гірники» зіграли в основний час внічию з львівськими КЗ ДЮСШ «Карпати» (2:2), виявившись сильніше в серії пенальті.

З перших хвилин динамівці кинулися вперед, і вже в дебюті мали прекрасний шанс, щоб відкрити рахунок. Горбач із кута воротарського замикав простріл Слесаря з лівого флангу, але голкіпер парирував на кутовий. Ще в одному епізоді Царенко заробив небезпечний штрафний у 22-х метрах від воріт, але Мельниченко пробив у стінку.

Утім, відкладати справу в довгий ящик «біло-сині» не стали, і на 12-й хвилині таки домоглися свого. Після прострілу з правого флангу м'яч прикотився на протилежний фланг, там Слесар від лицьової віддав м'яча на кут воротарського майданчика, звідки Царенко в дотик пробив повз воротаря - 1:0.

Надалі динамівці продовжували атакувати. Зокрема, той же Царенко цілком міг оформляти дубль до перерви, але, вискочивши до воріт, не зміг переграти голкіпера, який не дозволив м'ячу залетіти в кут. Що стосується «гірників», то в першому таймі у них фактично не було реальних можливостей, щоб засмутити Кочергу.

А ось після перерви моменти почали виникати біля володінь динамівців. Основна небезпека виходила після стандартів. В одному з епізодів захисники «біло-синіх» заблокували удар із меж штрафного після подачі з кутового, трохи згодом Кочерга продемонстрував свою реакцію, витягнувши з-під поперечини дальній удар суперника.

Фактично знімати питання про переможця міг Царенко, накрутивши кількох суперників у штрафному, але з його ударом впорався воротар. Не використавши свої шанси, підопічні Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза дозволили супернику відігратися, коли Пушкарьов отримав м'яча у штрафному майданчику й від правого кута воротарського буквально «прошив» нашого голкіпера - 1:1.

Більше того, наприкінці зустрічі «гірники» цілком могли вирвати вольову перемогу, але блискуче зіграв Кочерга, спочатку парирувавши дальній удар, а вже в компенсований час неймовірним чином, ціною ушкодження, зреагувавши на удар головою буквально з метра.

У підсумку доля чемпіонства вирішувалася в серії пенальті. «Гірники» реалізували три свої спроби з чотирьох, а ось динамівці припустилися відразу трьох промахів, і програли супернику у футбольній лотереї.

ДЮФЛУ. U17. Еліт-ліга. Фінал

27.06.2021. Київ, НТК ім. Баннікова

«Динамо» – «Шахтар» – 1:1 (1:0)

«Динамо»: 13. Кочерга, 2. Бенедюк, 20. Павленко, 4. Філатов, 17. Чубатий, 19. Пастух, 8. Мельниченко (22. Подоляк, 52), 18. Уваров, 5. Царенко, 7. Слесар (10. Давлатов, 73), 11. Горбач.

Голи: Царенко (12) – Пушкарьов (78).

Серія пенальті: 0:0 – Горбач (воротар), 0:1 – Чуйко, 1:1 – Чубатий, 1:2 – Лещинський, 1:2 – Бенедюк (воротар), 1:2 – Сігєєв (воротар), 2:2 – Царенко, 2:3 – Глущенко, 2:3 – Філатов (воротар).