Зінченко розповів, що потрібно збірній України для виходу у чвертьфінал Євро-2020

Збірна України 28 Червня, 10:21 723
Зінченко розповів, що потрібно збірній України для виходу у чвертьфінал Євро-2020
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко вважає, що «синьо-жовтим» до снаги пройти міцних шведів в 1/8 фіналу чемпіонату Європи.
«Зі збірною Швеції нам потрібно зіграти компактно єдиним блоком, тримати дистанцію один між одним. Виходячи з цього, у нас все повинно вийти.

На цьому Євро вони показують, що грають цілісно і компактно. У кожній лінії є хороші гравці. Безумовно, це 10-й номер, Форсберг – найкращий бомбардир збірної на турнірі. Також є дуже досвідчена лінія оборони.

Якщо я не помиляюся, у них найстарша команда на чемпіонаті Європи – це говорить про те, що вони мають зіграність між собою, відчувають один одного на полі. Також є нападник Ісак, який демонструє хороший футбол в Іспанії – він зараз на слуху. Я думаю, всі прекрасно розуміють, що завдяки таким турнірам ти можеш показати себе, проявити свої найкращі якості, щоб будувати своє майбутнє.

Розуміємо, що Швеція – дуже сильна команда, яка вийшла з першого місця з непростої групи. На нас чекає дуже серйозний матч за вихід до наступного раунду», – сказав Зінченко у програмі «Великий футбол».