«Колос» і «Ворскла» будуть поза посівом при жеребкуванні третього раунду відбору Ліги конференцій

Футбол України 28 Червня, 19:21 397
«Колос» і «Ворскла» будуть поза посівом при жеребкуванні третього раунду відбору Ліги конференцій
За тиждень розпочнуться матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів та Ліги конференцій.

Серед цікавого та важливого для України в контексті Таблиці коефіцієнтів тут – визначення суперника для полтавської Ворскли. Команда з Полтави, яка найраніше серед всіх українських повпредів стартує у єврокубках, в середині й наприкінці липня проведе матчі другого раунду відбору Ліги конференцій проти переможця пари Ноах - КуПС.

Тоді ж свого суперника у третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій дізнається Колос. Шансів на посів немає. Тобто, розраховувати варто на суперника з високим особистим рейтингом.

Серед таких – 27-м команд. З врахуванням ширини списку, є сенс поглянути на два полюси посіву. Тобто, на п'ять найрейтинговіших і п'ять найменш рейтингових команд, що можуть випасти Колосу.

П'ять потенційних суперників з найвищим рейтингом:

Базель;

Копенгаген;

Вікторія Плзень;

Гент;

Андрелехт.

П'ять потенційних суперників з найнижчим рейтингом:

Дандолк;

Аустрія;

Пасуш де Феррейра;

Санта Клара;

Судува.

Цей же список актуальний і для Ворскли, яка у випадку перемоги над Ноах/КуПС зіграє у третьому раунді кваліфікації ЛК, а при жеребкуванні буде поза посівом.

Жеребкування заплановане на 19-е липня. Увесь список потенційних суперників Колоса та Ворскли в третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій – нижче на картинці.