Швеція – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова

Збірна України 29 Червня, 19:10 197
Швеція – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова
Популярний коментатор Олексій Андронов зробив прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція – Україна.
«Ми говоримо про завершальний матч 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи – так зване «синьо-жовте» дербі. Шведи допомогли Україні пройти з третього місця в групі далі, й, власне кажучи, шведи з Україною й зіграють. Можливо, десь тут полягав навіть і план Андрія Шевченка, але ми про це ніколи не дізнаємося.

Останній раз, коли ці збірні зустрічалися між собою в турнірно-значущому матчі – якраз Шевченко і перевернув хід гри. Це було у 2012 році на чемпіонаті Європи в Києві. Андрій забив два м’ячі тоді шведській збірній і, я думаю, що знайде спосіб якимось чином перед матчем нагадати про все це команді. Як слід її мотивувати, тим більше що вже був Ярмоленко, наприклад, який у збірній знаходиться, був Пятов, звісно ж. Вони все це добре пам’ятають.

Шведська збірна на мене справила дуже сильне враження на цьому турнірі. Я вважаю, що це одна з найрозумніших команд на Євро. Але проблема в тому, що у шведської збірної немає справжніх зірок. І Україна може спробувати перекрити шведам кисень, не дати їм якось проявляти себе в атаці. Тим більше, що Україна навряд чи буде грати так відчайдушно, як поляки, які здебільшого грали тільки на Левандовські й ні про що більше не думали.

Чекаю досить закритої гри в цьому матчі. Ну а серед всіх коефіцієнтів я виберу прохід України. 2,24 – дуже великий коефіцієнт. В принципі, я б оцінив це все як 1,8-2,0, тобто на більш-менш рівних шансах. Моя впевненість – 7 за 10-тибальною системою», – розповів Олексій Андронов.
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!