Збірна України провела останнє тренування перед вильотом до Риму

Збірна України 30 Червня, 19:32 473
Збірна України провела останнє тренування перед вильотом до Риму Фото: УАФ
Після історичного тріумфу у Глазго збірна України не стала довго святкувати чи почивати на лаврах.

Після радісних емоцій, пережитих учора разом з усіма українцями, синьо-жовті уже о 9-й снідали в готелі Crowne Plaza, а о 10.30 виїхали на тренування на вже знайомий стадіон «Фірхілл», на якому працювали вчора, у день матчу. Арена ця — дуже шотландська, характерна для більшості невеликих стадіонів Великої Британії, де зароджувався футбол. Це — 10-тисячна домівка місцевого клубу «Партік Тісл», історія якого походить аж з 1876 року: символізм підкреслює емблема клубу у вигляді національного символу Шотландії — чортополоху.

У другому тренуванні на арені, яка бачила славні перемоги «будяків» у 50-х та 70-х роках минулого століття, сьогодні тренувалося 24 гравці збірної України. Як ми повідомляли, через травму розташування національної команди залишив Артем Бєсєдін.

Традиційно ті футболісти, які вчора вийшли на поле з перших хвилин, виконали комплекс відновлювальних вправ, завершивши їх стречингом. Решта команди провела інтенсивне годинне заняття для того, щоби вирівняти рівень функціонального стану з іншими партнерами по команді.

За кілька годин по обіді збірна України залишить готель Crowne Plaza, що став нетривалою, але щасливою резиденцією для синьо-жовтих. Виліт чартерного рейсу Глазго — Рим заплановано на 16.55 за місцевим часом. Після прибуття до Рима українці оселяться в готелі Parco dei Principi Grand Hotel & Spa.