«Він вболівав за Україну» – у Росії виправдовують свого горе-провокатора та вимагають санкцій проти фанів «синьо-жовтих»

Збірна України 30 Червня, 21:06 5600
«Він вболівав за Україну» – у Росії виправдовують свого горе-провокатора та вимагають санкцій проти фанів «синьо-жовтих»
Російський депутат Дмітрій Свіщев прокоментував інцидент з провокатором під час матчу збірних України і Швеції (2:1).
«Два факти все ж затьмарили гру: інцидент з молодою людиною в формі збірної Росії та українці, які грали з гаслами націоналістичного спрямування. Нагадаю, навіть в УЄФА рекомендували прибрати заборонені гасла з форми.

Що стосується вболівальника, не так важливо: росіянин він чи ні. Великий респект хлопцю, який не побоявся прийти на трибуну до українських уболівальників з прапором і в формі збірної Росії. Очевидно, що він підтримував Україну. Замість того, щоб на радостях прибрати всі негативи і проблеми, українські вболівальники взяли й зіпсували свято собі та іншим. Який сенс? Думаю, це зроблено спеціально, щоб зачепити або зловити зірку в інтернеті. Люди приїхали вболівати, а за підсумком отримують негатив. Якщо я правильно розумію, відібрали прапор та розірвали форму. Це лише псує свято.

Такі речі неприпустимі. Засуджую і закликаю припинити подібні витівки. На трибуні ж є служба безпеки і система розпізнавання осіб – при бажанні можна знайти і покарати порушників. Не зовсім зрозуміло, чому не відреагувала служба безпеки та правоохоронці. Наші дипломати зобов'язані звернутися в поліцію з проханням розібратися з цим інцидентом. Справу треба довести до кінця», – цитує депутата championat.

Нагадаємо, на трибуну до українських фанатів пробрався невідомий з прапором Росії та радянською символікою, однак вболівальники збірної України його побили.