Збірна України прибула в Рим, де зіграє з Англією в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна України 1 Липня, 10:34 659
Збірна України прибула в Рим, де зіграє з Англією в 1/4 фіналу Євро-2020 Фото: УАФ
«Синьо-жовті» під керівництвом Андрія Шевченка готуються до матчу з командою Англії.

30 червня ввечері о 22:55 за Києвом представники збірної України прибули у римський аеропорт, політ із Глазго тривав три години, інформує сайт УАФ.

У складі нашої делегації були 24 гравці (Бєсєдін та Попов покинули розташування через травми), тренерський штаб, медичний та адміністративний персонали.

Швидко пройшовши паспортний контроль, синьо-жовті на брендованому емблемою Євро-2020 автобусі з написом Ukraine вирушили до готелю Parco dei Principi, дорога до якого зайняла трохи менше ніж півгодини. П’ятизіркові апартаменти, обрані оргкомітетом Євро для учасників чемпіонату, розташовані поруч зі знаменитим парком «Вілла Боргезе».

Біля входу до готелю нашу команду зустріли земляки з української діаспори в Італії. Дружні скандування «Молодці!», «Браво!», «Дякуємо!», «Слава Україні!» стали чудовою винагородою для хлопців після виснажливого дня та довгої дороги.

Вчора у програмі збірної України були вечеря та відпочинок. Перше тренування в місці проведення чвертьфіналу чемпіонату Європи відбудеться сьогодні ввечері. Синьо-жовті готуватимуться на полях мультиспортивного центру олімпійської підготовки імені Джуліо Онесті.